.

.

Карбид Мелење Машина Лого Карбид Тример Рамна Тример Дрво Директно Вежба Волфрам Дрво Машина Алатка 1/4 Стебло

Карбид Мелење Машина Лого Карбид Тример Рамна Тример Дрво Директно Вежба Волфрам Дрво Машина Алатка 1/4 Стебло

DEN 2.00

Износ
Залиха

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со голема цврстина и голема брзина. 1. Материјал : тврда легура;. 2. Големина на производот : (приближно). Дијаметар на стеблото : 1/4. 3. Опсег на примена : се користи за обработка на дрво тенон, дрво иверица. Машината за мелење е погодна за странично мелење, крајно мелење, завршна обработка итн. Погоден за јаглероден челик, мек легиран челик, челик за умирање, челик за алат, леано железо, титаниум, алуминиум итн.Лого карбид тример рамна тример дрво директно вежба волфрам дрво машина алатка 1/4 shank Product параметри : 1. Материјал : тврда легура;2. Големина на производот : (приближно)дијаметар На Стеблото : 1/43. Опсег на примена : се користи за обработка на дрво тенон, дрво иверица пакување листа : 1 х Дрво Нож.

Карактеристики

Производи во категоријата