.

.

Пакет од 12 Бургундија Поинсетија Божиќни украси 6,5 инчи вештачки цвеќиња сјајни украси за елка

Пакет од 12 Бургундија Поинсетија Божиќни украси 6,5 инчи вештачки цвеќиња сјајни украси за елка

DEN 1.00

Износ
Залиха

Receiveе добиете : 12 парчиња сјајни цвеќиња на Poinsettia, нејзината количина и боја за да изберете, сјајна и реална, доволна количина за да ги задоволите вашите потреби за Божиќна декорација. Една големина : 6,5 инчи дијаметар, што е соодветна големина за украсување на новогодишната елка; Тоа е со сјај на цветот, што го прави дрвото повеќе привлечно; Ве молиме, проверете дали големината пред да ги купите. Орнаменти од новогодишни елки се изработени од пластика, ткаенина и сјај во прав, светли сјајни бои, без мирис, сјаен прав прикачен на цвеќињата е многу убава, која ја додава фестивалската атмосфера; Забелешка : Тие се полни со сјајни, а некои од нив ќе паднат, ве молиме разберете и децата не играат со нив за да избегнат да ја мешаат косата и лицето. Добри фестивалски материјали : Божиќните цвеќиња на Poinsettia Декорираат со сјај во прав, лесно можат да висат на дрвото, блескаво и сјајно, да додадат боја во декорацијата на вашата елка. Декорации за забави : Орнамент за новогодишна елка е погоден за разни забави, како што се свадбена забава, роденденска забава, нова година, Божиќна забава, празници и повеќе, погодни за домашна употреба или декорација на отворено. Receiveе добиете : 12 парчиња сјајни цвеќиња на Poinsettia, нејзината количина и боја за да изберете, сјајна и реална, доволна количина за да ги задоволите вашите потреби за Божиќна декорација. Една големина : 6,5 инчи дијаметар, што е соодветна големина за украсување на новогодишната елка; Тоа е со сјај на цветот, што го прави дрвото повеќе привлечно; Ве молиме, проверете дали големината пред да ги купите. Орнаменти од новогодишни елки се изработени од пластика, ткаенина и сјај во прав, светли сјајни бои, без мирис, сјаен прав прикачен на цвеќињата е многу убава, која ја додава фестивалската атмосфера; Забелешка : Тие се полни со сјајни, а некои од нив ќе паднат, ве молиме разберете и децата не играат со нив за да избегнат да ја мешаат косата и лицето. Добри фестивалски материјали : Божиќните цвеќиња на Poinsettia Декорираат со сјај во прав, лесно можат да висат на дрвото, блескаво и сјајно, да додадат боја во декорацијата на вашата елка. Декорации за забави : Орнамент за новогодишна елка е погоден за разни забави, како што се свадбена забава, роденденска забава, нова година, Божиќна забава, празници и повеќе, погодни за домашна употреба или декорација на отворено. Божиќни сјајни цвеќиња од поинтезија вклучуваат : 12 парчиња сјајни поинсетинија цвет Една големина : материјал со дијаметар од 6,5 инчи : Пластика, ткаенина и сјај во прав, светли сјајни бои, без мирис, сјаен прав прикачен на цвеќињата е многу убава, која ја додава фестивалската атмосфера Поинсетија Божиќ Цвеќињата украсуваат со сјај во прав, лесно можат да висат на дрвото, блескаво и сјајно, да додадат боја на вашата декорација на новогодишната елка, погодна за украси за мантија , Божиќен венец, ратан, украси за соба, украси за новогодишни елки, изработка, празнични цветни аранжмани и вазна, вазна, Исто така совршен за свадба, роденден, новогодишна забава, декорација на празници или други прилики на фестивали. Забелешка : Тие се полни со сјајни, а некои од нив ќе паднат, ве молиме разберете и децата не играат со нив за да избегнат да ја мешаат косата и лицето.

Карактеристики

Производи во категоријата