.

.

Сопствено име Виолетова понтонски брод што виси на елката елка украс украс декор чиста пластика виси декорација куќа презентирана Божиќна еве -декоративна

Сопствено име Виолетова понтонски брод што виси на елката елка украс украс декор чиста пластика виси декорација куќа презентирана

DEN 1577.60

Износ
Залиха

Големина : 3 x 3 во / 7,6 x 7,6 см. Погодни за повеќето новогодишни елки. Материјал со висок квалитет : направен од цврсто и густо пластично парче. Печатениот дизајн е јасен за да се обезбеди не е избледена бојата. Божиќниот украс е отпечатен од 2 страни. Вклучува висина јамка за златен кабел за лесно да виси на вашата елка. Овој производ ќе биде совршен за украсување на вашиот дом и да стане дел од вашата традиција за празници. Број на единици : 1.0. Големина : 3 x 3 во / 7,6 x 7,6 см. Погодни за повеќето новогодишни елки. Материјал со висок квалитет : направен од цврсто и густо пластично парче. Печатениот дизајн е јасен за да се обезбеди не е избледена бојата. Божиќниот украс е отпечатен од 2 страни. Вклучува висина јамка за златен кабел за лесно да виси на вашата елка. Овој производ ќе биде совршен за украсување на вашиот дом и да стане дел од вашата традиција за празници. Број на единици : 1.0. Прославете важни настани со украс за чување додадете во количката и купете сега! - Прекрасен украс со висок квалитет што стануваат богатства на следните години. Совршен начин да ја завршите вашата новогодишна елка - направена од мика пластика, избегнувајте продолжено изложување на вода и високи температури - Мерки за украси на новогодишна елка 3*3 во / 7,6*7,6 см гаранција : многу убав украс, ако го прими скршено (што е многу ниско Шанса, околу 0,5%), целосна наплата или замена за вас без поставено прашање! Ако ви се допаѓа овој Божиќен украс, ве молиме поддржете нè и другиот купувач со коментар подолу. Ние навистина ја цениме вашата помош и поддршка! Додадете во количка и купете сега додека трае снабдувањето !!!.

Карактеристики

Производи во категоријата