.

.

Сан Франциско Кинатоун Полски стакло Божиќен украс Едно декорација на дрво

Сан Франциско Кинатоун Полски стакло Божиќен украс Едно декорација на дрво

DEN 2.00

Износ
Залиха

Компанија за трговија со врвни врвни врвни. Сан Франциско Кинатоун порта Полски стакло Божиќна украс една декорација на дрво. Орнамент на портата на Сан Франциско Кинатоун. Направено во Полска. Устата издувана и рачно насликана. Направено од стакло. Висок околу 4 инчи (10 см). Вклучува оригинална трговска кутија и пакување на Pinnacle Peak. Увезена од трговската компанија Pinnacle Peak. Вклучува еден украс - сликата покажува пред и задниот дел на еден украс.

Карактеристики

Производи во категоријата