.

.

Mdesign Wallmount Корпа За Складирање На Метали Со Рачки-Декоративен Организатор За Закачување Во Влезот, Кал, Спална Соба, Бања, Соба За Перење - Вклучени Се Мали Куки - 2 Пак

Mdesign Wallmount Корпа За Складирање На Метали Со Рачки-Декоративен Организатор За Закачување Во Влезот, Кал, Спална Соба,

DEN 343.84

Износ
Залиха

ЕДНОСТАВНО СКЛАДИРАЊЕ : гроздобер / модерен стајлинг на фарма на оваа жичана полица ќе додаде стил на вашето складирање и ќе го надополни вашиот декор; чистите линии и дизајнот на металната жица на оваа плитка корпа ја прават декоративна изјава за стил во секој дом; Убава и функционална, оваа организациска лента обезбедува удобна зона за паѓање за пошта, мобилни телефони, очила за сонце, каишки и многу повеќе; Користете ги куките за да се монтирате на ѕид, а потоа фатете ги страничните рачки за да го симнете и СОРТИРАЈТЕ ЈА Содржината; сет од 2. ПРЕНОСЛИВ : ОВОЈ плиток послужавник со странични рачки е одличен начин да го максимизирате неискористениот ѕиден простор насекаде во домот; куките се монтираат на ѕидот со вклучен хардвер, потоа само закачете ја корпата и подготвени сте да одите; СОВЕТ за дизајн-Користете неколку од овие организатори на корпи за да создадете центри за складирање во калливи простории, влезови и домашни канцеларии; Измешајте И совпаѓајте со други големини за да создадете ѕиден систем што работи за вас. ФУНКЦИОНАЛЕН компактниот дизајн се вклопува во мали или преполни простори за бања, само позиционирајте каде и да е потребно за сместување на мали предмети како што се свеќи, марамчиња или тегли за аптека; тоа прави одлична зона за паѓање на мобилните телефони; Користете во кујни за чување билки, зачини, зачини, сол, бибер, оцет и масла; оваа канта работи и во домашни канцеларии, гаражи и занаетчиски простории; Идеален За куќи, станови, станови, студентски соби ,v КАМПЕРИ и кабини. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Изработена Од цврста, силна челична жица со издржлива завршница отпорна на ' рѓа; вклучен Е Хардвер За Монтирање На Ѕид и соодветни куки; Лесна Нега-избришете ја со влажна крпа. ЗАМИСЛЕНА ГОЛЕМИНА : секоја Корпа Е Висока 16" х 6" х 3" (висината не ги вклучува куките). Пловечките полици го комплетираат изгледот на секоја просторија. Достапно во мешани материјали од метал и дрво и различни форми и големини, изборот на вашиот изглед е лесен. Овие полици држат personal предмети како што се фотографии и спомени, свеќи, книги, растенија и други украсни ситници и му даваат на вашиот простор интимно, лично чувство. Лесно измешајте и совпаѓајте полици, жардиниери, канти и корпи за да создадете личен изглед што ќе ви се допадне. m Design нуди низа материјали и стилови кои го прават прилагодувањето на вашата омилена соба бриз. Полицата за акцент на метал и дрво без напор држи ткаена или жичана корпа за складирање или personal ефекти и може да се поврзе со метални штандови за растенија што додаваат зеленило за спокојно чувство.

Карактеристики

Производи во категоријата