.

.

Најк Женски Унисекс Јадро Визир

Најк Женски Унисекс Јадро Визир

DEN 3.33

Износ
Залиха

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Тери. Затворање на кука и Јамка. Миење Раце Само. Класичен визир дизајниран да го задржи сонцето од вашето лице. Внатрешната лента за потење тери е мека и апсорбирачка. Ременот за грб е прилагодлив за совршено, сигурно вклопување и чувство. Најк свуш логото на предниот дел на визирот. Големина : Прилагодлив.

Карактеристики

Производи во категоријата