.

.

Jardwe 6pcs рачка Агарадерас пара Габинетс де Лизгачка врата рачка кабинетска врата на вратите на вратата на вратата рачка рачка на кабинетот хардверски копчиња за вле?

Jardwe 6pcs рачка Агарадерас пара Габинетс де Лизгачка врата рачка кабинетска врата на вратите на вратата на вратата рачка рачка

DEN 155.20

Износ
Залиха

Рачка за гардероба : Направено од материјал со високи перформанси ABS, и, не е лесен за. Копче за шкаф : Има широк спектар на апликации и може да се примени на вашиот различен мебел. Копче за само-стап прозорец : Моќно двострано лепило, односно брзо лепење, брзо залепување, цврста инсталација, не е лесно да се испушти. Вежбајте бесплатни копчиња за стапчиња : Совршен за фиоки, прозорци, плакари, шкафови, лизгачки врати и кој било мебел со врати или фиоки. Хардвер за кујнски кабинет : Ова е многу секојдневен мал додаток. Со овие рачки, можете лесно да ја отворите и затворите вратата. Рачка на фиоки. Рачка за гардероба : Направено од материјал со високи перформанси ABS, и, не е лесен за. Копче за шкаф : Има широк спектар на апликации и може да се примени на вашиот различен мебел. Копче за само-стап прозорец : Моќно двострано лепило, односно брзо лепење, брзо залепување, цврста инсталација, не е лесно да се испушти. Вежбајте бесплатни копчиња за стапчиња : Совршен за фиоки, прозорци, плакари, шкафови, лизгачки врати и кој било мебел со врати или фиоки. Хардвер за кујнски кабинет : Ова е многу секојдневен мал додаток. Со овие рачки, можете лесно да ја отворите и затворите вратата. Рачка на фиоки. Карактеристики на списокот со пакети 6 X - Материјал : АБС лепило рачки. - Големина : 9.00x3.20x2.00cm/3.54x1.26x0,79 инчен рачка за фиока. - Изработено е од здрав и издржлив ABS материјал, кој нема да биде лесно оштетен и има копче за самостојно прозорец за услуги. - Инсталацијата е едноставна и операцијата е лесна, можете да ја користите со мир на умот и да добиете повеќе копчиња за мебел за удобност. - Има широк спектар на апликации и може да се примени на вашата најразлична фиока за мебел за инстант кабинет. - Закривениот дизајн ги прави лизгачките врати и прозорците поудобни. Тоа е многу удобна и издржлива рачка што се повлекува. - Ова е многу секојдневен мал додаток. Со овие рачки, можете лесно да ги отворите и затворите копчињата за самостојно стапче. и практични функции, кои можат да ви помогнат полесно да го отворите и затворите кабинетот. Инстантниот копче се справува со ова е помошна рачка на кабинетот направен од ABS материјал со високи перформанси.

Карактеристики

Производи во категоријата