.

.

ФОДЛОН СОДРИНА КАРТИВНА БАРНА ОБРАЗОВАНИЕ - Повлечете мебел за легура на цинк, 5 инчи/128мм растојание од завртки, влечење на кабинети од 10 пакувања за врата од кујнск

ФОДЛОН СОДРИНА КАРТИВНА БАРНА ОБРАЗОВАНИЕ - Повлечете мебел за легура на цинк, 5 инчи/128мм растојание од завртки, влечење на

DEN 3.33

Износ
Залиха

[Мерење] : Центри за дупки : 128мм, вкупна должина : 163мм, ширина : 24мм, висока : 25мм. Современа : Функционална површината е мазна и уредна и лесна за чистење. Ја одржува текстурата, сјајот и карактеристиките на оригиналната метална форма. Има анти-каша, антиоксидација, анти-крик. Вклучените завртки се најпогодни за дебелина на таблата на заедничката врата од кабинетот и предната страна на фиоката, треба да се подготват специјални завртки одделно.

Карактеристики

Производи во категоријата