.

.

Женски џемпери пулвер есен/зимска мода цврста боја со долг ракав џемпер со брановиден врат преголем

Женски џемпери пулвер есен/зимска мода цврста боја со долг ракав џемпер со брановиден врат преголем

DEN 385.44

Износ
Залиха

95% акрилик, 5% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машински миење. Maseенските модни обични џемпери допираат удобно и лесно да се носат, ве прави топло во оваа есен и зима. Овој топол есенски зимски моден обичен џемпер е направен со мека и дише ткаенина, повеќе пријателска за кожата и удобна. Лесно е да се спарите со фармерки, хеланки, панталони, здолништа, фустани. Одлично за есен, зима, пролет, секојдневно носење, секојдневно носење, домашно носење, шопинг, забава, патување, училиште, работа, одмор, одмор. Погледнете ја нашата табела со големина пред да нарачате, ако сакате лабава вклопување, можете да изберете една големина нагоре. 1.Материјал : Овој топол есенски зимски џемпер е изработен од мек и дише абхик, повеќе пријателски за кожата и удобна.2.УНИК Дизајн : Пад џемпери за жени/ џемпер со долг ракав/ лесен џемпер/ плетен џемпер/ џемпер на вратот на екипажот/ Фенер долг ракав sweater/ knit pullover sweater for fall winter/ chunky knit sweater/ long sleeve blouse top/ casual blouse for women.3.Occasion : Great for holiday,wedding party,bridesmaid,cocktail party, birthday,work,holiday,tea party,dinner, Годишнина, тематска забава и секојдневно носење. Грејт подарок за вашите пријатели, семејство, парови.4.Мач : Овој женски џемпер со долги ракави, лежерна плетена облека со плетени облеки, блуза, блуза е лесен за спарување со фармерки, здолништа, хеланки, панталони.5. Упатство за перење : Преферирано миење на рацете, машина за перење, ставете во торба за перење со ниска температура. Не е белило.Нотика : 1. Ве молиме, повикајте се на сликата на табелата со големина и ако сакате лабаво вклопување, ние предложивме да изберете една големина нагоре .2. Ве молиме, дозволете грешка од мерка од 1-3 см, како резултат на рачно мерење, локации и истегнување на ткаенини.3.Којата може да биде полесна или потемна, како резултат на различниот приказ на компјутер, како резултат на различни резолуции. Боја : Каки Големина : X-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики

Производи во категоријата