.

.

Фосинц Pономска Кожна Подлога За Глувци Подлога За Глувци Со Потпирач За Зглоб За Одмор Нелизгачка Гумена Основна Мемориска Пена Водоотпорна Површина За Канцелари

Фосинц Pономска Кожна Подлога За Глувци Подлога За Глувци Со Потпирач За Зглоб За Одмор Нелизгачка Гумена Основна Мемориска

DEN 207.84

Износ
Залиха

Ergономското перниче одговара на вашите зглобови за максимална удобност и поддршка. Ја намалува иритацијата на зглобот и болката во зглобот,ја одржува половината во неутрална положба за comfономска удобност. Висококвалитетната стп кожа покриена од двојни страни и природно обработената основа против лизгање цврсто ја зафаќа вашата работна површина и другите површини. Одличната површина за следење обезбедува мазно и прецизно глувче за супериорна контрола на следење. Дизајниран со оптимална форма и големина. Можете лесно да го поместите глувчето наоколу и подлогата добро ја обликува. Засилени рабови за спречување на деформација или оштетување.Ако случајно ја срушивте водата, само избришете со хартиена крпа. Ergономското перниче одговара на вашите зглобови за максимална удобност и поддршка. Ја намалува иритацијата на зглобот и болката во зглобот,ја одржува половината во неутрална положба за comfономска удобност. Висококвалитетната стп кожа покриена од двојни страни и природно обработената основа против лизгање цврсто ја зафаќа вашата работна површина и другите површини. Одличната површина за следење обезбедува мазно и прецизно глувче за супериорна контрола на следење. Дизајниран со оптимална форма и големина. Можете лесно да го поместите глувчето наоколу и подлогата добро ја обликува. Засилени рабови за спречување на деформација или оштетување.Ако случајно ја срушивте водата, само избришете со хартиена крпа. Карактеристики : 1.Природно обработената флексибилна основа од пена против лизгање цврсто ја зафаќа вашата работна површина и другите површини. 2. Ergономскиот дизајн ја намалува иритацијата на зглобот и болката во зглобот,ја одржува половината во неутрална положба за comfономска удобност. Спецификација : Боја : Црна И Кафеава Големина : 7.87"*9.45 " Пакет : глувчето рампа * 1.

Карактеристики

Color:
Black & Brown
Size:
7.87*9.45
Package:
Mouse pad * 1 :

Производи во категоријата