.

.

Богатствата НА КАРОЛИНА SC9772MP Жица Фокс Териер Зимски Снегулки Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета, За Домашна Канцеларија Игри Работни Компјутери Лаптоп Глувч

Богатствата НА КАРОЛИНА SC9772MP Жица Фокс Териер Зимски Снегулки Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета, За Домашна Канцеларија

DEN 175.84

Износ
Залиха

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета. Трајно обоени дизајни. 7 3/4 инчи х 9 1/4 инчи. Отпорен на топлина до 400 степени. Печатени ВО САД. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Фокс териер подароци, Фокс териер колекционерски предмети, Фокс Териер Глувчето Рампа Божиќ. Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета. Трајно обоени дизајни. 7 3/4 инчи х 9 1/4 инчи. Отпорен на топлина до 400 степени. Печатени ВО САД. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Фокс териер подароци, Фокс териер колекционерски предмети, Фокс Териер Глувчето Рампа Божиќ. Подлога За Глувчето. Топла Подлога или Тривет. Долготрајната полиестерска површина обезбедува оптимално следење. Секако-зафат гума назад. Трајно обоени дизајни. Отпорен на топлина до 400 степени. Оставете нешто од рерната да се потпре на шпоретот пред да го ставите на подлогата на глувчето бидејќи ќе ја изгори ткаенината на горниот дел од подлогата. Користете како голем подлога за повеќе пијалоци или стомна. Димензии-9,5 х 0,25 х 8 инчи. Тежина на предметот-0,5 килограми.

Карактеристики

Производи во категоријата