.

.

Богатства КАРОЛИНА 6030MP Мачка Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета, За Домашна Канцеларија Игри Работни Компјутери Лаптоп Глувчето Мат, Перат Големи Глувчето,

Богатства КАРОЛИНА 6030MP Мачка Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета, За Домашна Канцеларија Игри Работни Компјутери Лаптоп

DEN 3.33

Износ
Залиха

Мултифункционален Дизајн-Подлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувци, туку и се удвојува како топла подлога или тривета отпорна на топлина, обезбедувајќи разноврсна алатка за вашиот работен простор или кујна. Површина Со високи Перформанси-Со долготрајна полиестерска површина, оваа подлога за глувчето гарантира оптимално следење за прецизно движење на курсорот и целокупно подобрено компјутерско искуство. Нелизгачки Држач-Потпрен Со гумен материјал со сигурен зафат, подлогата обезбедува стабилност при употреба, спречувајќи несакани лизгања и движења, идеални и за канцелариски и за домашни поставки. Отпорен На топлина И Лесен За Чистење-Способен да издржи температури до 400 степени, оваа подлога може безбедно да собере топол прибор. Неговиот трајно обоен дизајн значи дека не само што е визуелно привлечен, туку и лесен за чистење, одржувајќи го својот живописен изглед долго време. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Подароци за мачки, колекционерски предмети За Мачки, Подлога За Глушец За Мачки. Мултифункционален Дизајн-Подлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувци, туку и се удвојува како топла подлога или тривета отпорна на топлина, обезбедувајќи разноврсна алатка за вашиот работен простор или кујна. Површина Со високи Перформанси-Со долготрајна полиестерска површина, оваа подлога за глувчето гарантира оптимално следење за прецизно движење на курсорот и целокупно подобрено компјутерско искуство. Нелизгачки Држач-Потпрен Со гумен материјал со сигурен зафат, подлогата обезбедува стабилност при употреба, спречувајќи несакани лизгања и движења, идеални и за канцелариски и за домашни поставки. Отпорен На топлина И Лесен За Чистење-Способен да издржи температури до 400 степени, оваа подлога може безбедно да собере топол прибор. Неговиот трајно обоен дизајн значи дека не само што е визуелно привлечен, туку и лесен за чистење, одржувајќи го својот живописен изглед долго време. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Подароци за мачки, колекционерски предмети За Мачки, Подлога За Глушец За Мачки. Подлога За Глувчето. Топла Подлога или Тривет. Долготрајната полиестерска површина обезбедува оптимално следење. Секако-зафат гума назад. Трајно обоени дизајни. Отпорен на топлина до 400 степени. Оставете нешто од рерната да се потпре на шпоретот пред да го ставите на подлогата на глувчето бидејќи ќе ја изгори ткаенината на горниот дел од подлогата. Користете како голем подлога за повеќе пијалоци или стомна. Димензии-9,5 х 0,25 х 8 инчи. Тежина на предметот-0,5 килограми.

Карактеристики

Производи во категоријата