.

.

Скала модел на автомобили за Bugatti Bolide Supercar Metal Racing Racing за момчиња легура модел на автомобили минијатурен диекаст 1:24 пропорција

Скала модел на автомобили за Bugatti Bolide Supercar Metal Racing Racing за момчиња легура модел на автомобили минијатурен диекаст

DEN 1316.80

Износ
Залиха

【Разновидни】 : Неговите врати и аспираторот можат да се отворат како вистински супер автомобил, овие многу детални комплети доаѓаат со сè што ви треба за да ги изградите, вклучувајќи шрафцигер. Делови за отворање. 【Совршено занаетчиство】 : Нашиот модел на автомобили е изработен од висококвалитетна занаетчиска боја, а истиот е ставен на вентилирано место 2 месеци откако ќе се направи, што е многу безбедно и во голема мерка ја штити безбедноста на децата. 【Многу одговара】 Овој модел на нашиот автомобил за повлекување е многу погоден за децата да играат. Завршината на бојата е во ред, чувството е добро, и тешко е да се држи. Исто така е исклучителна декорација за loversубителите на модели на автомобили. 【Широк спектар на употреба】 : Нашиот модел на автомобили е многу погоден за играње, без разлика дали го давате како подарок или како декорација, тоа ќе биде вашиот најдобар избор!. 【Разновидни】 : Неговите врати и аспираторот можат да се отворат како вистински супер автомобил, овие многу детални комплети доаѓаат со сè што ви треба за да ги изградите, вклучувајќи шрафцигер. Делови за отворање. 【Совршено занаетчиство】 : Нашиот модел на автомобили е изработен од висококвалитетна занаетчиска боја, а истиот е ставен на вентилирано место 2 месеци откако ќе се направи, што е многу безбедно и во голема мерка ја штити безбедноста на децата. 【Многу одговара】 Овој модел на нашиот автомобил за повлекување е многу погоден за децата да играат. Завршината на бојата е во ред, чувството е добро, и тешко е да се држи. Исто така е исклучителна декорација за loversубителите на модели на автомобили. 【Широк спектар на употреба】 : Нашиот модел на автомобили е многу погоден за играње, без разлика дали го давате како подарок или како декорација, тоа ќе биде вашиот најдобар избор!. 【Широк спектар на употреба】 : Нашиот модел на автомобили е многу погоден за играње, без разлика дали го давате како подарок или како декорација, тоа ќе биде вашиот најдобар избор! Ве молиме следете ја нашата продавница, за да можеме да препорачаме нови производи за вас ! Ви благодарам! Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не! Воведување на производи : Околу 20,5 * 8.3 * 4,7 cmscale : 1/24material : Главното тело е легура на цинк, други се еколошки пластични и гума од пакетот вклучуваат : 1 компјутер Модел на легура на автомобили 【Квалитет по продажбата】 : Ако не сте задоволни со нашата ставка, ве молиме контактирајте не по е-пошта. Ние ќе се осврнеме на вашите грижи и ќе ве направиме 100% задоволни.

Карактеристики

Производи во категоријата