.

.

Снег 16 Пакет Моминска Забава Појаси, Невестата Племе Смешни Деверуша Појас Во Собата, Слугинката На Честа Појас за За Моминска Вечер Кокошка Партија И Невестински ?

Снег 16 Пакет Моминска Забава Појаси, Невестата Племе Смешни Деверуша Појас Во Собата, Слугинката На Честа Појас за За Моминска

DEN 1.00

Износ
Залиха

●Пакетот вклучува 16 појаси : тие се совршени за целата ваша моминска вечер на еден тим со различен печатен текст.16 пакет златни иглички за безбедност се вклучени за да им помогнат на појасите да останат вклучени,кои се одличен додаток на секој комплет за моминска забава.Тие не се евтини, но добро направени.Ќе има повеќе смешно на вашата забава. ●Огромен хит за вас моминска вечер●една бела невеста да биде појас и 15 појаси од племето црна невеста кои се златни букви ќе бидат убави подароци за невестински туш или декарции за моминска забава/услуги/материјали/игри за вашата деверуша.Ова е совршено за забави со кокошки, со зачудувачка печатена порака на блак и златен појас ова сигурно ќе биде хит кај идната невеста и нејзините деверуши. Instagram-достојни Фотографии, Ништо не изгледа подобро за вас од нашите убави, прекрасни невестата да биде и невестата племе појас во собата. Комплетот ќе ви помогне да се чувствувате уникатно и посебно и ќе ве натера да се истакнете во секоја толпа. Племето невеста ќе ужива да прави многу слики достојни за instagram со елегантен сет за појас и тетоважи на тимска невеста. Задолжително за вашата специјална моминска забава!. ●Добро изработени и супер слатки појаси ● нашите појаси се изработени од материјал за дамки со голема флексибилност и издржлива ткаенина.Тие се екстра долги и доволно големи за целата невеста и тимската невеста. Девојките толку многу ќе ги сакаат овие слатки појаси. ●Гаранција за Враќање на парите За да ја докажеме нашата доверба Во Сетот На Невестата што ја даваме и нивната вредност за вас, нудиме гаранција за враќање на парите. "Додај во Кошничка" сега. 1.Пакетот вклучува : 1 WIFEY МАТЕРИЈАЛ 2 СЛУГИНКАТА НА ЧЕСТА 3 ПЛЕН И МОЗОЦИ 4 ЦЕЛ КОПАЧ 5 МИС НЕЗАВИСЕН 6 ШЕФ БЕБЕ 7 ИГ ЗАВИСНИК 8 ЖЕШКА МАМА 9 ТАНЦУВАЊЕ КРАЛИЦА 10 МАТРОНА НА ЧЕСТА 11 ПОВЛЕЧЕТЕ ДЕСНО 12 ПАТЕР СТАРТЕР 13 ШУТ ПОВИКУВАЧ 14 СЕКСИ И СИНГЛ 15 ЛОШО ВЛИЈАНИЕ 16 СИНГЛ ВЕЧЕРВА. Овие појаси се совршен додаток за вашето племе невеста. ВКЛУЧУВА 16 БЕЗБЕДНОСНИ ИГЛИЧКИ во случај танцот да стане премногу див! Овие висококвалитетни појаси се одличен додаток на секој комплет за моминска забава. Материјал : Тежок сатенски материјал со голема флексибилност и издржливи влакна. Големина : 31 инчен должина € 3.9 инчен широк НАШИТЕ ПОЈАСИ ЗА МОМИНСКА ВЕЧЕР СЕ СОВРШЕНИ ЗА секоја ПРИГОДА : Моминска Забава Фаворизира Појаси За Деверуша И Додатоци Идеја За Подарок За Невестата Идеи За Невестински Туш Кокошки Забави Свршувачки Забави Свадбени Тушеви Девојчиња ' Ноќ Надвор И Многу Повеќе! Ве молиме запомнете : како и со сите појаси купени преку интернет, тие ќе дојдат преклопени и може да содржат набори. За најдобри резултати, ве молиме поставете ја кошулата над појасот и пеглајте на најниската поставка за да ги отстраните видливите набори. едвај чекаме да видиме какви спомени создавате! ЗАСЛУЖУВАТЕ ДА ИМАТЕ ЕДЕН !!!.

Карактеристики

Производи во категоријата