.

.

Мјвдп Затка Од Врата Од Нерѓосувачки Челик, Тежок Затворач За Тампон На Вратата,Гумен Придушувач, Погоден За Тешки Врати, Хардвер За Мебел

Мјвдп Затка Од Врата Од Нерѓосувачки Челик, Тежок Затворач За Тампон На Вратата,Гумен Придушувач, Погоден За Тешки Врати, Хардвер

DEN 1440.00

Износ
Залиха

Материјал : цврст нерѓосувачки челик. Процес : Четкана површина. Цврста стоп за врата-изработена од нерѓосувачки челик, цврст нерѓосувачки челик, излеана на парче. Моќната гума против судир нема да ја оштети вратата, но исто така може да ја намали бучавата кога вратата ќе наиде на стоп. Широк спектар на употреба-погоден за различни врати и тешки врати. Материјал : цврст процес од не ' рѓосувачки челик : Четкана површинаст стоп за врата - изработен од нерѓосувачки челик, цврст нерѓосувачки челик, фрлен на парче.Моќната гума против судир нема да ја оштети вратата, но исто така може да ја намали бучавата кога вратата ќе наиде на стоп.Широк спектар на употреба-погоден за различни врати и тешки врати.Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Пакетот вклучува (без малопродажен пакет) : 1 х Врата.

Карактеристики

Производи во категоријата