.

.

Јардве Затворач На Вратата На Животните Десктоп Заштитник Биро За Биро Топер Детска Соба Декор Заштитник На Вратата Заштитник На Подот Блок На Подот На Животните С

Јардве Затворач На Вратата На Животните Десктоп Заштитник Биро За Биро Топер Детска Соба Декор Заштитник На Вратата Заштитник

DEN 1.67

Износ
Залиха

Држач За Запирање на вратата : Затка На Вратата За Зајаци Висококвалитетните материјали и добрата изработка ја обезбедуваат неговата издржливост и практичност. Книги за животни : начинот на употреба е едноставен и нема да ви одземе премногу време. Запирање На Вратата Поставена на подот : СИМПАТИЧНА ФОРМА : клин обликот на овие затворачи на вратите му дава поголема стабилност и триење за одлично држење на груби или нерамни површини. Исто така, симпатичната животинска форма на клинот за запирање на вратата изгледа многу убаво и уникатно без да ја загрози убавината на собата. Заштитник на Ѕидот на вратата : може да спречи случајно затворање на вратата од силен ветер. Затворач На Вратата на зајакот : Леснотија на Користење : нашиот клин на вратите може да помогне вратата да остане на место, намалувајќи ја маката за постојано отворање и затворање на вратата. Што е најважно, декоративната врата на животните ја држи вратата отворена, спречувајќи ги заспаните бебиња да се разбудат звукот на ненадејно затворање на вратата. Држач За Запирање на вратата : Затка На Вратата За Зајаци Висококвалитетните материјали и добрата изработка ја обезбедуваат неговата издржливост и практичност. Книги за животни : начинот на употреба е едноставен и нема да ви одземе премногу време. Запирање На Вратата Поставена на подот : СИМПАТИЧНА ФОРМА : клин обликот на овие затворачи на вратите му дава поголема стабилност и триење за одлично држење на груби или нерамни површини. Исто така, симпатичната животинска форма на клинот за запирање на вратата изгледа многу убаво и уникатно без да ја загрози убавината на собата. Заштитник на Ѕидот на вратата : може да спречи случајно затворање на вратата од силен ветер. Затворач На Вратата на зајакот : Леснотија на Користење : нашиот клин на вратите може да помогне вратата да остане на место, намалувајќи ја маката за постојано отворање и затворање на вратата. Што е најважно, декоративната врата на животните ја држи вратата отворена, спречувајќи ги заспаните бебиња да се разбудат звукот на ненадејно затворање на вратата. Пакет Листа 1 х Врата Затка Карактеристики-Боја : Сива Бебе Безбедност Заштитник. - Големина : Околу 13, 00Х9, 50Х21, 50см/5, 11х3, 73Х8, 45 инчи врата клин детска соба. - Материјал : смола зајакот врата клин. - Тоа е широко Во супермаркети, хотели, домови, канцеларии и други места Цртан Филм Вратата Запре. - Има прекрасен изглед и нема да влијае на убавината на затворачот на вратата на домашното животно. - Изработени од материјали,, издржлив и безбеден декоративен животински праг. - Може да спречи случајно затворање на вратата со Силен Држач за Запирање На Вратата на ветерот. - Начинот на употреба е едноставен и нема да ви одземе премногу време декоративен затворач на вратата.Информации за стоки заштитник За Биро Издржлив, разноврсен и убав, нашиот клин на вратата може да ве задоволи со сите предности што ги сакате.затворачи На вратите Дизајнирани Во форма На цртани животни, изгледа убаво и модерно.затворач на врата од расадник со прекрасен изглед, може да биде како стоп за врата и како домашна декорација.стоп на вратата На подот Изработен од материјали од смола, силен и издржлив.

Карактеристики

Производи во категоријата