.

.

Тоа Не Е Мачка Коса Тоа Е Писе Сјај Декоративна Внатрешна Надворешна Врата, Смешна Влезна Врата Мат 17 х 30 Инчи За Влез Во Просторијата Со Тематика На Мачки, Подлога З

Тоа Не Е Мачка Коса Тоа Е Писе Сјај Декоративна Внатрешна Надворешна Врата, Смешна Влезна Врата Мат 17 х 30 Инчи За Влез Во

DEN 399.84

Износ
Залиха

Големина : 17 "х 30". Издржлив Материјал : изработен е од најнова гума и полиестер. Поддржан со рециклирана гума што не се лизга, на врвот со полиестерски филц. Со висококвалитетна издржлива конструкција, тој е многу погоден за украсување на предниот надворешен или внатрешен простор. Стилска Декорација На Домот : Прекрасните чаршафи прават стилски додаток на вашите влезови. Лесно Чистење : Исчистете Го Со метла или рачна правосмукалка. Совршени Подароци : Идеални подароци за пријателите и семејството. Прекрасните вратари прават стилски додаток на вашите влезови.

Карактеристики

Производи во категоријата