.

.

Денот на независноста Детски Зајак Уши Скрунчи Лента За Глава Бебешки Јазол Лента За Коса Додатоци Конска Опашка Вратоврски Девојка

Денот на независноста Детски Зајак Уши Скрунчи Лента За Глава Бебешки Јазол Лента За Коса Додатоци Конска Опашка Вратоврски

DEN 3.33

Износ
Залиха

Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Погоден За Секоја Пригода, Облека Погодна За Сезони Воumn и Лето. Совршен е за Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Најдобро Удобно Искуство За Носење Бебиња. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Облека за Глава. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот. Денот на независноста Детски Зајачки Уши Скринчи Лента За Глава Бебешки Јазол Додатоци За Коса Вратоврски За Опашка Девојка Сина Големина : 19*7,5 см Бела Големина : 21*7,5 цмр Големина : 21*7,5 цмокод : секоја пригода пол : Девојкако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте да не контактирате.

Карактеристики

Производи во категоријата