.

.

Rumberger Практични Карбид Вметнете Надворешен Вртење Алатка APMT1135 DP5320 DP5420 Карбид Крај Мелење Алатка Цпу Мелење Струг Делови Алатка Вртење

Rumberger Практични Карбид Вметнете Надворешен Вртење Алатка APMT1135 DP5320 DP5420 Карбид Крај Мелење Алатка Цпу Мелење Струг

DEN 0.33

Износ
Залиха

1 : Разумен распоред и дизајн, лесен за ракување. Има многу функции, лесни за ракување и носење. Издржлив, лесен за чистење, Ни обезбеди голема помош. 2 : ве Молиме бидете сигурни, ние секогаш ви обезбедуваме најквалитетна услуга!. 1 : Разумен распоред и дизајн, лесен за ракување.Има многу функции, лесни за ракување и носење. Издржлив, лесен за чистење, Ни обезбеди голема помош.2 : ве Молиме бидете сигурни, ние секогаш ви обезбедуваме најквалитетна услуга!.

Карактеристики

Производи во категоријата