.

.

ФИНКОС Б-СЕР2020К16/ Б-СЕЛ2020К16 20 * 20мм Надворешна Алатка За Вртење Конец Алатки За Сечење Струг Цпу Струг Држач За Машински Алати За Вртење -: Б СЕР2020К16)

ФИНКОС Б-СЕР2020К16/ Б-СЕЛ2020К16 20 * 20мм Надворешна Алатка За Вртење Конец Алатки За Сечење Струг Цпу Струг Држач За Машински

DEN 3.33

Износ
Залиха

Вметни Ширина( мм) : Б SER2020 K16. Цврстина : 42-45. Број на модел : б-СЕР2020К16. Слој : не вклучувајќи. Материјал : хсс. Здраво драги пријатели, ви благодарам многу за да ја посетите нашата продавница! Овој производ е 2 видови на модели за вашиот избор при купување На R/L, ве молиме оставете ми порака откако Ќе ви треба R Или L, ако нема порака, ние ви испраќаме стандардно R! благодарам!Понекогаш алатките за вртење немаат инвентар, ние ќе ве контактираме за прв пат, ве молиме проверете ја пораката за нарачка, ви благодариме!!!Забелешка : оваа алатка во процесот на продажба не вклучува карбидни влошки,сликата треба да ви покаже1. Совршен ефект на обработка.2. Совршена завршна површина.3. Висока цврстина на истегнување и завршна обработка против абразија.4. Спецификацијата и точноста се целосно усогласени со ИСО стандардот.5. примени Во вртење и соочување со работа.6. Повеќе Други Алатки За Струг се произведуваат во нашата фабрика, како Што Се Досаден држач за алат, држач за алат За жлебување,држач за алат за навој.1. Совршен ефект на обработка. 2. Совршена завршна површина. 3. Висока цврстина на истегнување и завршна обработка против абразија. 4. Спецификацијата и точноста се целосно усогласени со ИСО стандардот. 5. примени Во вртење и соочување со работа. 6. Повеќе Други Алатки За Струг се произведуваат во нашата фабрика, Како Што Се досаден држач за алат,држач за алат За жлебови, држач за алат за навој специфики На Предметот : Цврстина : 42-45модел број : б-Сер2020к16слојна : не вклучуваматеријал : Хсусажа : Алатки За Вртење Конец Завртка : 3.5*9.

Карактеристики

Производи во категоријата