.

.

Haosen ЛАКИ Струг Индексирани Карбид Вметнете Алатка Бит Сет S12M-SUDCR07 12x150mm Внатрешна Алатка За Вртење Носителот Здодевен Бар СО Dcmt0702 Вметнете И Клуч Струг Навој Алатка

Haosen ЛАКИ Струг Индексирани Карбид Вметнете Алатка Бит Сет S12M-SUDCR07 12x150mm Внатрешна Алатка За Вртење Носителот Здодевен

DEN 1.33

Износ
Залиха

Деловите имаат добра ригидност, долг работен век и ја намалуваат цената на алатите. Висока отпорност на абење и висока цврстина обработка, со многу добра отпорност на абење. Овој производ може да ги намали трошоците за обработка, да ја зголеми ефикасноста. Главното тело и другиот дел преку прецизно мелење, елиминирајте ја нерамнотежата за да ја зголемите безбедноста при сечење. За тешко сечење, висока ротација и количината на добиточна храна. Практичната и разновидна средина за обработка, дури и во многу валкана средина како што е леано железо, исто така има многу добри карактеристики.Опис : S12m-SDUCR07 12x150mm Држач За Внатрешно Вртење Здодевна Лента Со Dcmt0702 Вметнување И Клуч Спецификација : Marterial : модел ОД Нерѓосувачки челик : S12 M-Sducr07everlation должина : 150mm/6 инчи погоден За : Полупроизводство, завршна обработка карактеристики : -Висока отпорност на абење и обработка со висока цврстина, со многу добра отпорност на абење.- Овој производ може да ги намали трошоците за обработка, да ја зголеми ефикасноста.- Главното тело и другиот дел преку прецизно мелење, елиминирајте ја нерамнотежата за да ја зголемите безбедноста при сечење.- За тешко сечење, висока ротација и количината на добиточна храна.Вклучен пакет : 1x S12 M-SUDCR07 holder1x Wrench1x Вметнете.

Карактеристики

Marterial:
stainless steel
Model:
S12M-SDUCR07
Overall length:
150mm/6 inch
Suitable For:
Semi-finishing, finishing
Features:
- High wear resistance and high hardness processing, with a very good wear resistance.:
-This productc can reduce the cost of processing, increase efficiency.:
-The main body and other part all through precision grinding, eliminate unbalance to increase security when cutting.:
- For heavy cutting, high rotation and the amount of feed.:
Package Included:
1x S12M-SDUCR07 holder:
1x Wrench:
1x Insert :

Производи во категоријата