.

.

ФИНКОС WS5131 WCMX080412 10pcs Здодевни Вежба Вртење Цпу Струг Алатки WCMX080412 ЦПУ Струг Посветен Сечилото За Електрични Индексирани U Вежба

ФИНКОС WS5131 WCMX080412 10pcs Здодевни Вежба Вртење Цпу Струг Алатки WCMX080412 ЦПУ Струг Посветен Сечилото За Електрични Индексирани

DEN 1058.40

Износ
Залиха

Облога : ПВД+ЦВД. Број на модел : WS5131 WCMX080412. Цврстина : 92. Употреба : Надворешна Алатка За Вртење. Материјал : Волфрам Карбид. Специфики на предметот : Облога : ПВД+Цвдмодел број : WS5131 Wcmx080412хардост : 92употреба : Надворешен Алат За Вртење Материјал : Волфрам Карбид.

Карактеристики

Производи во категоријата