.

.

5.11 1/4 Поштенски Работа Кошула Пуловер За Итни Служби Професионалци ЕМС ЕМТ СО Џеб Пробивање На Градите, Стил 72314

5.11 1/4 Поштенски Работа Кошула Пуловер За Итни Служби Професионалци ЕМС ЕМТ СО Џеб Пробивање На Градите, Стил 72314

DEN 896.00

Износ
Залиха

65% Полиестер, 35% Памук. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА-Изработена со мешавина од 65% Полиестер и 35% памучна ткаенина. Правејќи го овој квартален џемпер со патент издржлива и удобна опција совршена за секоја пригода. СПЕЦИЈАЛИЗИРАН ЏЕБ на ГРАДИТЕ-џебот за пробивање на градите додава функција со куќиште за кука и јамка. ФУНКЦИОНАЛЕН СТИЛ-џебовите На Пенкалото закопчани до ракавот, а вештата јака без ролна го прават овој квартален патент и удобно и стилско вклопување. ОТПОРЕН НА ДАМКИ-полиестерската изработка нуди моќна отпорност на дамки, заштитувајќи го вашиот четврт патент од абење на полето. ДОВЕРЛИВ БРЕНД-Развиен имајќи го предвид квалитетот, Тактиката 5.11 нуди широк спектар на производи што вклучуваат кошули, панталони, чанти, додатоци и многу повеќе. Дефинирање на нивниот бренд преку предизвик и цврстина, 5.11 ветува подготвеност надвор од границите. Завршете со пробивање на џебот на градите, вклучувајќи јамка и куќиште за куки, јака без ролна, вграден џеб од пенкало во ракавот и ткаенина отпорна на дамки, овој четвртина џемпер со патент е совршено повлекување на надворешната облека за теренот.

Карактеристики

Производи во категоријата