.

.

Coofandy Mens Mock Turtleneck џемпер краток ракав со цврста боја маици Основни тенок фит плетени пулвер маички

Coofandy Mens Mock Turtleneck џемпер краток ракав со цврста боја маици Основни тенок фит плетени пулвер маички

DEN 399.84

Износ
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Мека и удобна. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. 【Удобни ткаенини】 Машка половина џемпер од желка со мека, лесна и истегната ткаенина, што го олеснува носењето цел ден, погоден за сите сезони. 【Моден дизајн】 Овој маж со кратки ракави на пулвер со уникатен дизајн на полу-желка, плетена ткаенина, тенок вклопување, цврста боја, совршен спој на класични и модерни елементи, што може да ја покаже вашата личност. 【Лесно е да се совпадне】 Овој плетен џемпер на пуловер е достапен во најразлични бои за да одговара на вашите различни потреби за облека. Основниот врв со кратки ракави може да се носи со пакувања, џемпери, фармерки или други панталони; Исто така, може да се користи како внатрешен слој на јакна, со кошули, јакни и костуми, итн. 【Погодна пригода】 Овој џемпер со кратки ракави од желка е совршен за сите прилики. Погодно за обични прилики, секојдневно носење, забави, датуми, одмори, спорт, работа, деловни состаноци, пижами, кој било голем фестивал или настан, итн., Тоа е една од предметите што мора да ги имаат во гардероба на човекот, ве одржува топло и удобно во секое време. 【Белешка】 Се препорачува да се мијат ладна вода, миење на рака/машина и да се висат суво за најдобри резултати од долгорочна нега. Погледнете ја нашата табела со големина пред да нарачате за да обезбедите соодветност. Мека и удобна. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. 【Удобни ткаенини】 Машка половина џемпер од желка со мека, лесна и истегната ткаенина, што го олеснува носењето цел ден, погоден за сите сезони. 【Моден дизајн】 Овој маж со кратки ракави на пулвер со уникатен дизајн на полу-желка, плетена ткаенина, тенок вклопување, цврста боја, совршен спој на класични и модерни елементи, што може да ја покаже вашата личност. 【Лесно е да се совпадне】 Овој плетен џемпер на пуловер е достапен во најразлични бои за да одговара на вашите различни потреби за облека. Основниот врв со кратки ракави може да се носи со пакувања, џемпери, фармерки или други панталони; Исто така, може да се користи како внатрешен слој на јакна, со кошули, јакни и костуми, итн. 【Погодна пригода】 Овој џемпер со кратки ракави од желка е совршен за сите прилики. Погодно за обични прилики, секојдневно носење, забави, датуми, одмори, спорт, работа, деловни состаноци, пижами, кој било голем фестивал или настан, итн., Тоа е една од предметите што мора да ги имаат во гардероба на човекот, ве одржува топло и удобно во секое време. 【Белешка】 Се препорачува да се мијат ладна вода, миење на рака/машина и да се висат суво за најдобри резултати од долгорочна нега. Погледнете ја нашата табела со големина пред да нарачате за да обезбедите соодветност.

Карактеристики

Производи во категоријата