.

.

120 вати LED wallиден пакет светло- 14.800 лумени- висока ефикасност 120 лумен до вати- 5000k светло бело-репрес 600-800W- 100,000 часови LED wallиден светло- комерцијално осветлување

120 вати LED wallиден пакет светло- 14.800 лумени- висока ефикасност 120 лумен до вати- 5000k светло бело-репрес 600-800W- 100,000

DEN 1.67

Износ
Залиха

Боја на куќиште : Црна. Влезен опсег на напон : 100-277 VAC. Фреквенција : 50/60 Hz. Влезна струја : 0.2-0.6. Фактор на моќност : > 0,9. Max THD (%) : 20. Материјали : Сите нови компоненти. Ефикасност : до 124lm/w. Индекс за рендерирање на бои (CRI) : 72+. Температура на бојата (CCT) : 5000 K (3000 K-5700 K по избор). Материјали на леќи : калено стакло. Материјали за домување : Алуминиум за леење на умре. IP рејтинг : IP65 Оценето со отворено. Животен век : 100000+ часа. Димензии 40-80 вати модели. Средно куќиште од 14 инчи. 360mm x 259mm x190mm. Димензии 100-120watt модели. Големо куќиште од 18 инчи. 463mm x 232mm x 235mm.

Карактеристики

Производи во категоријата