.

.

Синиот Вол BX2681 Основната Плоча За Ford F150 Raptor

Синиот Вол BX2681 Основната Плоча За Ford F150 Raptor

DEN 9486.40

Износ
Залиха

Прилагодено дизајниран за 2016-2020 форд Ф150 Раптор. Отстранливите јазичиња оставаат чист изглед кога возилото не се влече. Висина На Јазичето : 17,5", Ширина На Јазичето : 35". Основните плочи се кријат под каросеријата на возилото и се завртуваат директно до шасијата користејќи што е можно повеќе точки за прицврстување, не е потребно заварување. Прилагодено дизајниран за 2016-2020 форд Ф150 Раптор. Отстранливите јазичиња оставаат чист изглед кога возилото не се влече. Висина На Јазичето : 17,5", Ширина На Јазичето : 35". Основните плочи се кријат под каросеријата на возилото и се завртуваат директно до шасијата користејќи што е можно повеќе точки за прицврстување, не е потребно заварување. Сините Плочи Од Вол се дизајнирани да обезбедат цврста, издржлива врска помеѓу вашето влечено возило со гумен Чамец и вашето влечно возило. Тие се кријат под каросеријата на возилото и користат што е можно повеќе точки за прицврстување за да обезбедат непречено, сигурно влечење. Отстранливи јазичиња кои оставаат чист изглед кога возилото не се влече. Основната Плоча BX2681 на Blue Wox е дизајнирана да одговара на следниве модели : 2016-2020 ford F150 Raptor.

Карактеристики

Производи во категоријата