.

.

Скајкарпер Преку Организаторот На Оставата, Чајната Кујна На Вратата, Прилагодливи 8 Корпи Решетка За Плакарот Виси Зачин Заштеда На Простор, Бело

Скајкарпер Преку Организаторот На Оставата, Чајната Кујна На Вратата, Прилагодливи 8 Корпи Решетка За Плакарот Виси Зачин Заштеда

DEN 494.40

Износ
Залиха

Заштеда на простор и решетка за врати со голем капацитет : скајкарпер 8 ниво преку организаторот на вратата може значително да го спаси вашиот сапс, 8 нивоа голем капацитет може да ја складира вашата тегла за зачини, лименки, сарафани. Направете го вашиот простор поуреден, исто така лесен за поставување и земање предмети и задоволување на потребите на вашето семејство. Прилагодлива висина дизајниран организатор на вратата од оставата, чајната кујна : прилагодлив дизајн значи дека можете да ја прилагодите големината на решетката за оставата, чајната кујна за да одговара на вашите лименки и предмети, добра носивост, робусна, погодна за складирање на сите видови работи и да ги задоволите вашите различни потреби за складирање. Лесно За Склопување : Скајкарпер дава професионални упатства во секое пакување за брзо инсталирање на организаторот на оставата, чајната кујна на вратата. Ви овозможува да го закачите каде сакате. Квалитетен материјал над решетката на вратата : Скајкарпер над организаторот на оставата, чајната кујна направен од хардверски материјали, тој е силен, не е лесен за ' рѓа, добра стабилност и така натаму, подолг работен век и посилен. Димензија на производот : 16,5 инчи*6,1 инчи*74,5 инчи. Секоја Решетка Оптоварување 22 фунти. 8 Ниво Оптоварување 176 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата