.

.

100 парчиња БХТ-0,5 Терминал За Приклучок за Жица за Смалување На Топлина 26-24 АВГУСТ 0,25-0,5 мм2 Спојување На Задникот За Стегање На Спојката На Цевката За Смалување На То?

100 парчиња БХТ-0,5 Терминал За Приклучок за Жица за Смалување На Топлина 26-24 АВГУСТ 0,25-0,5 мм2 Спојување На Задникот За

DEN 1.67

Износ
Залиха

Време на испорака : 7-18 дена по специјална линија ЗА САД, 8-25 дена по редовна објава За ширум Светот, доколку Не е примена во одреденото време, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви вратиме во целост. Ако ви треба производот итно, можете да изберете забрзана услуга. Ние ќе го користиме ДХЛ за да ви служиме. Време на испорака : 3-7 дена. Ние сме професионален дистрибутер на електронски производи. Само пребарувајте клучни зборови во нашата продавница. Ве молиме имајте предвид дека производите ги нуди само брендот : Галаксиелец. Другите продажни луѓе не се сигурни. секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме.

Карактеристики

Производи во категоријата