.

.

Азида „Ирска земја“ 200мм x 72mm закачалка за врата

Азида „Ирска земја“ 200мм x 72mm закачалка за врата

DEN 1.33

Износ
Залиха

200мм х 72мм дрвена закачалка. Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори. Дизајн отпечатен од едната страна, друга страна. Може да се наслика или украсе. Прекрасна, дрвена закачалка од врата направена од висококвалитетна 3мм МДФ и печатена од едната страна со уникатен дизајн. Има простор над дизајнот за да ја прилагодите закачалката на вратата со име или други лични допири. Големина : Ширина : 72mmheight : 200mmdepth : 3mm.

Карактеристики

Производи во категоријата