.

.

Делови за Замена на мобилни Телефони 10 ПАРЧИЊА Приклучок За Приклучок За Полнење За Huawei Honor 5X / Honor 7 / Honor 6 Плус Flex Кабел

Делови за Замена на мобилни Телефони 10 ПАРЧИЊА Приклучок За Приклучок За Полнење За Huawei Honor 5X / Honor 7 / Honor 6 Плус

DEN 329.60

Износ
Залиха

Комплетна Собранието Замена Делови. Заменете го вашиот скршен, оштетен, испукан, неупотреблив. Оваа листа е За Сосема Нови Резервни Делови. Потребна е професионална инсталација за Овие Делови за Поправка. 10 ПАРЧИЊА Приклучок За Приклучок За Полнење За Huawei Honor 5 X / Honor 7 / Honor 6 плус. Сите тестирани, 100% работа ! 100% Задоволство Гарантира 1. Висококвалитетен Приклучок За Приклучок За Полнење За Huawei Honor 5 X / Honor 7 / Honor 6 / Honor 6 плус 2. Заменете ја вашата скршена или неупотреблива ставка со нова 3. Секоја ставка е проверена и во добра состојба пред испорака 4. Се препорачува професионална инсталација. Ние нема да бидеме одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон што може да ја предизвикате при промена на деловите за замена.

Карактеристики

Производи во категоријата