.

.

НЦАА Јужна Каролина се бори против машките чизми за игри, месинг, 13 г САД

НЦАА Јужна Каролина се бори против машките чизми за игри, месинг, 13 г САД

DEN 3717.12

Износ
Залиха

100% кожа. Увезени. Кожна постава. Затворање на лизгање. Целата кожа. Кожен ѓон. Рачно изработено и целосно извезено. Висината на вратилото е 13 ". Совршена за задно. Совршен за опашка. Без разлика дали опашката во големата игра или само да се гушкате наоколу, можете да бидете сигурни дека другите ќе знаат каде лежат вашите верности кога носите пар чизми на Универзитетот во Јужна Каролина. Конструирани од највисок квалитет на потресена кожа, овие рачно изработени чизми сигурно ќе обезбедат квалитет и удобност за следните сезони на шампионите.

Карактеристики

Производи во категоријата