.

.

Лас Вегас Невада Неонски Коцки Застрелан Стакло

Лас Вегас Невада Неонски Коцки Застрелан Стакло

DEN 2.00

Износ
Залиха

Стакло во стилот 5х6см. Мери 2,25 "високи и 1,8" во дијаметар. Сувенир од Лас Вегас, Невада. Прави одличен подарок или убав колекционерски предмет. Стакло во стилот 5х6см. Мери 2,25 "високи и 1,8" во дијаметар. Сувенир од Лас Вегас, Невада. Прави одличен подарок или убав колекционерски предмет. Еве еден многу редок и тешко да се најде сувенир колекционерски шут стакло од лас Вегас, Невада. Тоа е стакло во стилот 5х6см со димензии 2,25 "високи и 1,8" во дијаметар.

Карактеристики

Производи во категоријата