.

.

Pro Bamboo Kitchen 60Sets Red Bronze Chicago Screws 1/4 завртки за метални нокти Завртете го копчето Chicago за DIY кожен декорација Документална книга албум Книга за рамни рамни глави завртки M

Pro Bamboo Kitchen 60Sets Red Bronze Chicago Screws 1/4 завртки за метални нокти Завртете го копчето Chicago за DIY кожен декорација

DEN 1116.80

Износ
Залиха

Пакетот вклучува : 60 ​​x m5x6 црвени бронзени завртки во Чикаго; Дијаметар : 5мм; Должина : 6мм. Изработено е од висококвалитетен метал, високо-сребрен сребрен никел облога, искривување, ефикасно ја подобрува способноста за отпорност на корозија и декоративниот ефект. Силна метална текстура, совршен декоративен ефект, висока цврстина, лесна за врска, добро запечатување. Лесно е да се инсталира и отстрани и може да се користи повторно. Има широк спектар на апликации. Особено погодно за украсување на кожни занаети, врзување на документи, книги и албуми за фотографии. Пакетот вклучува : 60 ​​x m5x6 црвени бронзени завртки во Чикаго; Дијаметар : 5мм; Должина : 6мм. Изработено е од висококвалитетен метал, високо-сребрен сребрен никел облога, искривување, ефикасно ја подобрува способноста за отпорност на корозија и декоративниот ефект. Силна метална текстура, совршен декоративен ефект, висока цврстина, лесна за врска, добро запечатување. Лесно е да се инсталира и отстрани и може да се користи повторно. Има широк спектар на апликации. Особено погодно за украсување на кожни занаети, врзување на документи, книги и албуми за фотографии. Спецификација : Тип : Дијаметар на завртки во Чикаго : 5мм должина : 6мм Материјал : Метална боја : Црвена бронзена пакет вклучува : 60 ​​x M5x6 црвени бронзени завртки во Чикаго Овие завртки во Чикаго се изработени од висококвалитетен метал со висока цврстина, отпорност на корозија и отпорност на 'рѓа. Напредната технологија за позлата на никел е усвоена за да се подобри отпорноста на корозијата и ефектот на декорацијата. Лесно е да се инсталира и расклопи, особено погодно за украсување на кожни занаети, врзување на документи, книги и албуми за фотографии, итн.

Карактеристики

Type:
Chicago Screws
Diameter:
5mm
Length:
6mm
Material:
Metal
Color:
Red Bronze
Package includes:
60 x M5x6 Red Bronze Chicago Screws
These Chicago screws are made of high quality metal with high hardness, corrosion resistance and rust resistance. Advanced nickel plating technology is adopted to enhance corrosion resistance and decoration effect. It is easy to install and disassemble, especially suitable for decoration of leather crafts, binding of documents, books and photo albums, etc. :

Производи во категоријата