.

.

VCELINK Микро Жица Машина, Дијагонала Сечење Клешти Мини Рамна Секачи За Електроника, Модел Занает И Накит Одлуки 3D Печатач, 5 Инчен

VCELINK Микро Жица Машина, Дијагонала Сечење Клешти Мини Рамна Секачи За Електроника, Модел Занает И Накит Одлуки 3D Печатач,

DEN 3.33

Износ
Залиха

Од 2006 година, ние се фокусиравме НА CATV и мрежни производи и се стремиме да обезбедиме најдобро искуство за сите наши корисници. ВЦЕЛИНК се стреми да создаде поудобен и полесен начин на живот за секого во секојдневниот живот. Дозволете Ни Да Се Поврземе со светот, Линк до вашиот живот. Специјалната конструкција од јаглероден челик обезбедува издржливост и долг век на траење, избегнувајте прекривање или виткање со правилна употреба. Тоа е остра алатка за смолкнување, која може да исече жици со помал мерач, патент врски, кабли и жици чисти и мазни, без да ја стиска жицата или да печурка срамнет, назабен раб. Ако во моментов користите ножици за работа со мали електрични проекти или градење модели, направете си услуга токму сега и додајте ја во комплетот за алатки за поправка на електроника или комплетот за алатки за испарување дома, вистинската алатка за работата. Малите жичани секачи електрични се мали и лесни за носење. Клешти Материјал : јаглероден челик. Рачка Материјал : ПВЦ. Тежина на производот : 55гр. Големина На Производот : 130х60мм. Големина На Пакетот : 200х75х20мм. може да се користи во мали простори. 21° аголно сечило, тенок профил, оваа жичана брада е совршена за да се приближите и да ја исечете компонентата точно онаму каде што ви треба, со минимално оштетување на следниот дел. Пролетта за ресетирање го прави процесот на сечење едноставен и заштедува труд. КОМПАКТЕН ДИЗАЈН-малиот секач за жици може да се користи во тесни простори, во зависност од дизајнот на остриот наклон, а мини страничните секачи се мали и преносливи. Опсег НА СЕЧЕЊЕ - Страничните секачи може да се користат за отсекување на бакарна жица од 0-2мм (12-46АВГ), вишок на компоненти, пластични рабови итн. МАТЕРИЈАЛ И КОНСТРУКЦИЈА-сечилата На Малите клешти се изработени од јаглероден челик и обложени со масло отпорно на ' рѓа. ВНИМАНИЕ-за да се обезбеди издржливост на жичаните секачи, не користете за намалување на жицата со поголема цврстина. ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ - 1 x рамна жица машина, обезбеди 18-месечна гаранција и 24n пријателски услуги на клиентите.

Карактеристики

Производи во категоријата