.

.

ЏИЕКСИ Hwyp Стрелаштво Соединение Bowstring D Јамка Метал Д Прстен Тока Јаже Улимат Лов Д - Јамка 3 Бои

ЏИЕКСИ Hwyp Стрелаштво Соединение Bowstring D Јамка Метал Д Прстен Тока Јаже Улимат Лов Д - Јамка 3 Бои

DEN 3.33

Износ
Залиха

Материјал : Метал Д јамка. Лак Д Јамка Ултра Нок. Кога го инсталирате Овој Крук користете шрафцигер со вистинска големина и внимавајте да не ги затегнете завртките премногу,само добро затегнување на затегнување е доволно добро!. Совршен дијаметар за влечење на зглобот д-јамката е Многу Издржлива многу поцврста попрецизна од најлонската јамка. Одлично е За ремен за зглоб Пакетот за изданија вклучува 1x парче. Материјал : Метална Боја : Црвена Сина Црна за избор Лак Д Јамка Ултра Нок при инсталирање на Овој Крук користете шрафцигер со вистинска големина и внимавајте да не ги затегнете завртките премногу,само добро затегнување на затегнување е доволно добро! Совршен дијаметар за влечење на зглобот работа Д-јамката многу Издржлива многу поцврста попрецизна од најлонската јамка одлично е За пакет со изданија на ремени за зглоб вклучуваат 1x парче.

Карактеристики

Производи во категоријата