.

.

60X Прилагодено Жици Flo Розова &засилувач; Црна Попрскана BCY #24 D Јамка Јаже Ослободување Материјал 3'

60X Прилагодено Жици Flo Розова &засилувач; Црна Попрскана BCY 24 D Јамка Јаже Ослободување Материјал 3'

DEN 929.60

Износ
Залиха

3 ' Фло Розова И Црна Попрскана Јамка. П.н. е. #24 Лак Стринг Д Јамка Материјал Е стандард кој сите други јамка материјали се споредуваат со. Со цврста полиестерска плетенка #24 дава убаво конзистентно согорување. Тоа не само што може да се користи за низа јамки, туку и за одмор. Апх дијаметар од 2 мм (.080).

Карактеристики

Производи во категоријата