.

.

Виста Алегре Сина Чинија За Салата Минг, Мала од Марсел Вандерс

Виста Алегре Сина Чинија За Салата Минг, Мала од Марсел Вандерс

DEN 1920.00

Износ
Залиха

Материјал : Порцелан. Димензии : 3 "Х Х 8.3" Л. Дизајниран Од Марсел Вандерс. Произведено Во Португалија. Дизајнирана Од Марсел Вандерс За Виста Алегре, Колекцијата Блу Минг е ажурирање на класичниот син делфтвер и извозниот порцелан. Скитниците се заинтересирани за спојување на антички декор морфинг со нова технологија-сличен напад е облечената серија За Алеси. Микробранова печка и машина за миење садови безбедно. Виста Алегре сугерира миење раце, сепак, бидејќи тие се против тешка употреба на абразиви содржани во детергентот за машина за миење садови на нивните производи.

Карактеристики

Производи во категоријата