.

.

ПМУ Балон Капка ЕЗ - 500 Професионални Еднократно Балон Ослободување Систем Пкг/1

ПМУ Балон Капка ЕЗ - 500 Професионални Еднократно Балон Ослободување Систем Пкг/1

DEN 2079.84

Износ
Залиха

Професионален "Ре-Употреблив" Систем За Ослободување Балони за 500 9ин. или 250 11 во Латекс Балони. Лесно За Вчитување-Лесно За Закачување-Едноставно Ослободување На Врвката за Влечење. Склопувачки Рамки Од Челични Обрачи со Патент (На Двата Краја) И Останува Отворен За Брзо Лесно Вчитување и Го Максимизира Капацитетот на Балонот. Доаѓа Со Удобна Торба за Складирање. Латекс Балони Се Продаваат Одделно. ШЕФ 500 Ез Професионални Патент Жица Рамка Балон Ослободување Систем. Комплетен" Ре-Употреблив " претходно нанижан систем за капки балон за 500 9 инчи. или 250 11 во. балони. Ексклузивно, лесно вчитување со патент отворање кое останува отворено со Помош На Челична Пружина 4-1/2 стапки. Кружни Рамки (на двата краја). Лесно се закачува со професионални линии за местење, лесно се влече со претходно нанижани 75 стапки. црн ткаен кабел за лесно ослободување (вклучен). ШЕФОТ 500ЕЗ е целосно склоплив и погодно се преклопува во торба за Складирање на ткаенина од 20 инчи (вклучена).

Карактеристики

Производи во категоријата