.

?€és 2023 Најнов Дизајн За Сите Фризури ● разноврсните 3d клипови за нокти за коса се како цвеќиња кои нико�

●Летечка Фиба За Пеперутка ● фиба што може да разгори крилја како вистинска пеперутка Ќе се движи со ва

2,25 инчи Избрани црнобели 12 по торба 2,25 инчи мали клипови за коса од пеперутка Забите ја држат косата без�

?Спортот И Модата? Додадете виталност на вашата мала принцеза со супер симпатичниот изглед на враќање н�

Материјал : сунѓер и метал бб клипови; Боја : црна Големи клипови големина : 9340мм; мали клипови големина : 7

Плус црна кадифена торба за влечење за чување Големина На Торба : 4.72 "€ 5.90" Вклучете 5 големи стајлинг кли

●Уникатен дизајн] ● ќе добиете 4 парчиња метален клип за коса, кој прифаќа шуплив и дизајн на глувчето...

Пакување од 12, 6 бои, 2 за секоја Широко примена : овие штипки за коса со скелетни раце се одлични за украсу

Моден дизајн : овој клип во форма на коска од риба прифаќа шуплив и уникатен дизајн Оваа уникатна фризур�

Кристали, метал, бисерни шноли Едноставно не е едноставно, фина изработка, и цврста и убава Можете да изб

Површината е мазна и кристално јасна, издржлива и не избледува, а текстурата е полна со елеганција и неж�

Тип : Коса Канџи Материјал : легура на цинк Пол : Жени Големина : околу 4, 5х3, 5см Боја : златна, сребрена...

Совршен подарок : нежните и сјајни шноли од хаис прават одличен подарок за денот на мајката, годишнината

6 ПАРЧИЊА Иглички За Коса Во Боја Доволно За Вашата Резервна Или Замена Материјал : Метал Обезбедува Сил�

Широка Примена Овој Комплет Клипови За Коса Може Да Се Користи Како Секојдневно Носење, Забава, Патува

Многу симпатична и стилски конска опашка клипови Материјал : легура, кристал и бисер Големина : 4, 0х4, 0см /

?①Облека Што Одговара На Дизајнот на цилпс за коса со лак е многу нежен и елегантен Таа е погодна за поја

Пакетот Вклучува : ќе добиете 20 ленени клипови во цврста боја, кои се доволно обилни и шарени за да ги зад

Едноставен клип за коса кој е карактеристичен и елегантен Бидете деликатна жена и вашето срце ќе цвета �

Шик и елегантен стил, лесен за совпаѓање со различна облека и шминка, создадете прекрасни фризури лесно

Златните штипки за Коса се изработени од вештачки кристал и метална легура Обликот на двата клипа е раз�

Плочата е изработена од кристален песочник, покажувајќи чувство на луксуз со низок клуч Фино полирање и

Фиба на нашата девојка има многу стилови, и роман и модерен.Нашите цени се исто така многу поволни...

Пакетот вклучува : вкупно 20 парчиња квадратни облици на пролетни клипови, 40 налепници; Со помош на струг�

Пакет : 2 парчиња; Материјали : легура Големина : приближно 1,57 "х 1,1"(Л х Ш) Одлично ја држи косата додека сеч

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба...

Боја : Злато И сребро Количина : Вклучува 100 парчиња коса плетенка прстени Дијаметри : 0,55 " / 14мм Материјал

Што Добивате Пакетот Вклучува 4 * шноли за коса Прекрасен подарок за саканата На Денот На Мајката, Божиќ,

Шармантни додатоци за коса, прилагодете ги сите видови плетенки за коса од луѓе Нема потреба од други по

Соодветна Фризура : од секојдневни опашки, половина нагоре стилови, јазол, преклопување, пресврти, плете

Шармантен комплет клипови за коса од роза : пакетот вклучува 6 парчиња клипови за коса од роза, кој содрж�

Креативен клип за хартија во форма на мачки Материјал : челична жица; Површински третман : Електропланир

Изработен од висококвалитетен изворен материјал, издржлив за употреба Долг работен век...

КОСА МОНИСТА ЗА ПЛЕТЕНКИ ЗА ЖЕНИ Плетете ја косата во посакуваниот стил и украсете ја косата со тие манж

Додатоци За Клипови за коса : со одлична изработка, оваа галантерија за коса е погодна за секоја пригода,

Минималистички стил темперамент зграби клип Кристали искра и сјај Користење на легура технологија...

СУПЕР СИМПАТИЧНА ЦВЕТНА КЛИП ЗА КОСА СОВРШЕНО ЈА ДРЖИ КОСАТАовие цветни клипови за канџи за коса се изр�

6 Дизајнерски Клипови За Нокти За Коса Од Розово Злато : постојат шест различни облици на златна боја мет

Материјал : штипките за коса од патка од цвет од кристал се изработени од квалитетна пластика, сјајни кр�

Мерење : вкупната должина на фиба е околу 12см,ширината е околу 7,0 см ,тежината е околу 12гр...

Пакетот содржи : овој комплет за шноли за коса вклучува 6 стилски бои како што покажува сликата, должина �

Дизајнирани со живописни форми на пеперутки, нашите клипови за коса од пеперутка се едноставни, но мног�

СтилСоздадете стилски делумно нагоре направете разбушавена пунџа шињон без свиткување на вдлабнатини;

СВАДБА СВАДБА ФРИЗУРА Лесен и удобен за употреба Погоден за секоја и секоја боја на коса ХАВАЈСКИ ЦВЕТ К

Невидлив и Удобен За Користење, може Да Направи Да Изгледате Посигурни, Елегантни и Убави За Неколку Сек

8 8 Парчиња злато се движат пеперутка коса клипови, 2 парчиња злато елегантен реследник пеперутка фиба...