.

.

6 Парчиња Летечка Фиба За Пеперутка, 2023 Нови Клипови За Коса Од Кристал Од Пеперутка Елегантен Метален Страничен Клип, Подвижна Летечка Пеперутка Сјајни Клипови За

6 Парчиња Летечка Фиба За Пеперутка, 2023 Нови Клипови За Коса Од Кристал Од Пеперутка Елегантен Метален Страничен Клип, Подвижна

DEN 191.84

Износ
Залиха

●Летечка Фиба За Пеперутка ● фиба што може да разгори крилја како вистинска пеперутка. Ќе се движи со вашите движења и ќе ја направи вашата убавина жива и жива. €Исклучителна Изработка Q клипот за коса е изработен од висококвалитетна легура, со шарен кристал како декорација. Издржлив и стабилен, не е лесен за кршење, бледнее и може да се користи долго време. Тоа е омилен подарок што девојките, жените и децата сакаат да го добијат. €Универзална Употреба Овие клипови За коса од пеперутка се прекрасни украси за вашите различни фризури, како што се права коса, кадрава коса, опашка, плетенка, итн. Можете да користите едно или повеќе одеднаш според вашите желби. ●Широка Примена●нашите прекрасни метални клипови за коса од пеперутка можат лесно да се совпаднат со различни стилови на облека, погодни за секојдневни, свадби, забави и други прилики. Подгответе се да бидете најубедливиот!. ●Совршен Подарок}Одличен подарок за сите дами како мајки, баби, тетки, братучеди, девојки и многу повеќе. Летечка Шнола За Пеперутка, 2023 Нови Клипови За Коса Со Кристал Од Пеперутка Елегантен Метален Страничен Клип, Подвижна Летечка Пеперутка Сјајни Шноли За Коса Барети За Жени Девојки.

Карактеристики

Производи во категоријата