.

.

РК OR ОРНАМЕНТ 12 Парчиња женски француски Барет Правоаголник Закривен Силен Држач Без Лизгање Зафат Стајлинг Пресек Мода Убавина Додаток Коса Вилица Канџа Стегач К

РК OR ОРНАМЕНТ 12 Парчиња женски француски Барет Правоаголник Закривен Силен Држач Без Лизгање Зафат Стајлинг Пресек Мода Убавина

DEN 2.33

Износ
Залиха

Стил-Создадете стилски делумно нагоре направете разбушавена пунџа шињон без свиткување на вдлабнатини; користете со сува коса за сечење стајлинг со топлински алатки или влажна коса за сечење боење; трендовски шноли за тинејџери тинејџери; користете со клипови за продолжување на перики. Карактеристика - висококвалитетни врвни додатоци за коса за девојки дами; стеги за жени со силен зафат испреплетени заби; удобни шноли против лизгање; comfortableетски шноли за секојдневен начин на живот или прилики за облекување. За сите типови коса – Разноврсен мултифункционален додаток за црна кафеава темно светла бринета русокоса црвена глава; погоден за густа тенка средна кадрава брановидна права пржена кратка долга коса; гроздобер додатоци за стилизирање за жени фризерски стилисти. Користете-Безбедна опашка на место или скроти брави на патеката; лесен за употреба за туширање бања шминка нега на кожата рутинско вежбање работа канцелариско готвење; облечени додатоци за свадби излегување забави настани; нема штета силни канџи за држење. Големина - 6 брои вредност пакет; 2,1 инчи х 1,2 инчи х 1,4 инчи (5,3 см х 3 см х 3,5 см); Транспарентни Повеќебојни преносни пластични клипови; алатки за коса се вклопуваат во вашата чанта торба спојката за во движење; роденденска забава враќање подарок услуги; подароци за девојка жена најдобар пријател.

Карактеристики

Производи во категоријата