.

Системот ОзнакаАДолго го олеснува заменувањето на ознаките ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА од една јака во друга или

?Материјал : полиестер, и позитивно и негативно печатење Рачно перење или машинско перење, сушење во сен�

Стилски : Одлично За семејна фотографија, родендени, забава со костими, свадбена церемонија, празнична п

Земја На Потекло : Сад Одговара на големината на вратот од 2022" наоколу Оваа јака е широка 1" Точка Пакет Ди

Златен Ретривер ЃерданОбем на Вратот 3045 см, Дебелина На Ѓердан 20 мм Војна На Ѕвездите Куче ЈакаСмешно Бе

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1,5" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски

Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за перење...

Кожа со полно зрно Должина : 14до 40инчи Ширина : 1инчен Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, Бела Месинг Позлате�

Рамна целосна житна кожа Нерѓосувачки хардвер Рачно зашиена јака Многу големини за да одговараат на се�

Произведено во САД Одговара на големината на вратот од 46" Е компатибилен со Производи За Миленичиња Мир�

2 КЛИПОВИ ЗА ЈАКА ЗА КУЧИЊАодговараат на должината од 6" до 8", врв до врвот на куките за прицврстување...

Одговара на 1832" големина на вратот и е 1 5 " широк Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за к�

Јака Со Пластична Спојка Мапетите Се Соочуваат Со Црно1,5 "ШирокСе Вклопува 1318" ВратотМал Живописна и см�

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

Одговара на 915" големина на вратот и е 1" широк Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за куч�

Одговара на 1526" големина на вратот и е широк 1" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за куч

Одговара на 1623" големина на вратот и е широк 1,5" Бравата е минијатурна автентична Брава на Безбедносниот

Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за перење Карактеристик

Производите Од Кожа Од Целосно Зрно На Кучето Тако се меки, издржливи и нежни за забите и непцата ако ваш

Содржина на пакетот : во пакетот ќе добиете јака од бандана за ладење на кучиња Со големина S, која е пого�

Произведено во САД Карактеристики Австриски кристали и слушалки вештачки бисери Одговара на големинат

Јаки од целиот свет : проверете го целиот наш каталог со кликнување на "Патријапет" веднаш над цената Про

Ве молиме, внимателно измерете го прегратката на вратот на миленичето за да се осигурате дека може да се

Достапно во најразлични модели инспирирани од мода 1 инч широк со врат од 2531 инчи, погоден за дополнител�

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

●Удобна Големина м одговара на 12,2"19,7" обем на вратот; Големина Л одговара на 15"23,6" обем на вратот...

ОВАА ЈАКА ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА со средна големина одговара на вратот од 14" до 20" Јажето е 3мм, многу тенко и л

За големината на вратот на кучето : 25,627,5".Ве молиме измерете ја големината на кучето пред да го нарачате..

Совршен за празнични слики и краткорочно носење Не треба да се користи како воздржаност Додава малку ша

економичен квалитет непречено прилагодлив врат лента за грло лесно се отвора со карабинска кука...

Димензиите на Пакувањето на Производот се 1,0"H x 5,0"L x 1,0"W Живописна и смела, оваа прекрасна јака за кучиња �

Произведено во САД Достапно во нашите дизајнерски ткаенини како што се минишеврон, дамаск, заб на песов�

УПОТРЕБА100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција Одлично за кучиња на

Направено од ресилизирани мрежни миленичиња и не токсични материјали Дизајнот е втиснат на поводник...

Фит опсег 10 " 12" Јака Надвор Обурн Изработени Во Американски Кожарници Од Обурн е семеен и управуван бизн

Одговара на 1117" големина на вратот и е широк 1" Бравата е минијатурна автентична Брава на Безбедносниот Р

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

Забавни, уникатни и иновативни дизајни се направени рачно и сошиени со љубов Јаките, каишките и ременит�

Висококвалитетна Кожа Од Европа Силни Никел Столпчиња Одлично за Големи и XLarge раси Оваа јака е екстра

Дизајн на моден стил, вашето бебешко милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за миење Карактеристики

Модерен метален материјал Заковани на сите вистински места за да обезбедат издржливост Едноставно изв�

Одговара на 1318" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за ку

Кожа со полно зрно Должина : 16 до 40инчи Ширина : 1 1 / 8инчи Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, Бела Месинг кону�

Брава Надолу Безбедносен Ремен Куче ЈакаАмерикана Ѕвезди И Ленти Црвена / Бела / Сина / Бела1 "ШирокСе Вкл

Нов силен, удобен, издржлив и мек материјал Погоден за мали, средни и големи кученца кучиња, кучињата ќе �