.

.

Мираж Миленичиња Производи 83-119 Rd24 Црвен Кекс Графичка Контрола Вистинска Кожа Куче Јака, Големина 24, Црвена

Мираж Миленичиња Производи 83-119 Rd24 Црвен Кекс Графичка Контрола Вистинска Кожа Куче Јака, Големина 24, Црвена

DEN 1.67

Износ
Залиха

Земја На Потекло : Сад. Одговара на големината на вратот од 20-22" наоколу. Оваа јака е широка 1". Точка Пакет Димензии : 1.0 "Л х 1.0" В х 1.0 " Х. Рачно Изработени Во САД, овие јаки се издржливи колку што се слатки! со големини што одговараат на скоро секое куче, постои комбинација на бои и додатоци што одговараат на сите!.

Карактеристики

Производи во категоријата