.

.

Uoeidosb дизајнер кучиња јака персонализирана шема лак кучиња јака со поводник постави прилагодлива најлон DIY домашна јака со метални тврди напори

Uoeidosb дизајнер кучиња јака персонализирана шема лак кучиња јака со поводник постави прилагодлива најлон DIY домашна јака

DEN 2459.20

Износ
Залиха

Дизајн на моден стил, вашето бебешко милениче е кул. Елаборирана ткаенина, лесна за миење. Карактеристики : Персонализирани, прилагодливи, удобни. Костуи за : мали средни големи кучиња. Направете го вашето куче лесно да се набудува и безбедно, совршено за дневни прошетки. Дизајн на моден стил, вашето бебешко милениче е кул. Елаборирана ткаенина, лесна за миење. Карактеристики : Персонализирани, прилагодливи, удобни. Костуи за : мали средни големи кучиња. Направете го вашето куче лесно да се набудува и безбедно, совршено за дневни прошетки. Дизајн на моден стил, вашето бебешко домашно милениче е кул. Елаборирана ткаенина, лесна за миење. Феации : Персонализирани, прилагодливи, утеха за удобност за : мали средни големи кучиња. Поправете го вашето куче лесно да набудувате и безбедно, совршено за дневни прошетки.Материјал : Полиестерматеријал : Памук Печатење ткаенина + полиестер Webbing Feature : издржливо, прилагодливо, брзо ослободување, персонализирана раса : мали, средни, големи кучиња (1 инч = 25,4 мм или 1мм = 0,0393 инчи) Содржина на пакетот : 1 парчиња кучиња Harness Note : 1. Постојано може да биде 2-3 Грешка во см предизвика рачни мерења.2. За облеката на двете нозе, pls обрнуваат внимание на градите, а за четири нозе, мора да се вклопат за градите и должината на грбот.3. За растечкото кутре, подобро е да изберете поголема големина.

Карактеристики

Производи во категоријата