.

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Најдобар Избор За Подароци : За Сопруга, Ќерка, Пријатели Најдобар Божиќен Подарок, Новогодишен Подарок,

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Материјал : полиестерски влакна и метален патент, еколошки материјал,отпорен на гребење, издржлив, убав,

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Материјал : оваа торба за шминка е направена од платно од 12 мл material Материјал : оваа торба за шминка е нап�

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно одличен е во отпорност на аб

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време...

Создаден од висококвалитетна Стп Кожа со отстранлива рачка, која е мека и еколошка Класичен функционал�

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Водоотпорен МатеријалИзработен од ПВЦ, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржува

Кутија За Накит Со Двослојна Козметичка Торба Со Голем Капацитет Цврста Боја Стп Кожа Мода Школка Тип...

Големина 11, 5х20, 3х6, 5 см / 4, 5х8х2, 6во, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

10% вискоза Предниот џеб има повеќе еластични ленти и слотови, така што можете да ги сортирате и чувате че

Висечка патничка тоалетна торба за жени neceser de maquillaje е дизајниран со двострано печатење, а боите се свет�

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од пвц Со високо

Полиестер Увезени Затворање на патент ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК : Прекрасно дизајнираната кутија за козмет�

"Зошто да ја изберете нашата козметичка кеса? 1 На страната има и џеб со патент, кој може да го закачи орга

€ Големина : 9.8 "W x 7" H x 2.7 " Дното ● Боја : Природна Беж, со елегантен црн патент со сребрено влечење ● Мате�

Лесен, пренослив и дише Визуелизација мрежа дизајн за брз и лесен пристап Затворање на патент за мали пр

€Висок Квалитет●козметичката кеса со голем капацитет е изработена од висококвалитетна стп кожа, повр�

?Qitty Козметичка Кеса Со Огледало Qсимпатичен дизајн на карактер На Писе, може да се користи како козметич

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

Исто така, можете да го користите како спојка за мали нешта како што се телефон, клучеви, картички или не�

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КОЗМЕТИЧКА КЕСА● : Овие кеси за шминка не само што можат да ја складираат вашата ко�

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

€Надградба Дизајн Q Ажурирани агол отворање дизајн за да се спречи шминка четка од паѓање Лесен пристап

●Прекрасни Подароци●печатење за пренос На Топлина, мазно како сеча од кожа и секогаш твојот најдобар п

ИЗДРЖЛИВ ПОЛИЕСТЕРнадворешноста е изработена од силен издржлив полиестер за да се спречи кинење...

●Моден Стил●оваа патничка козметичка кеса е изработена од висококвалитетна полиестерска ткаенина и з

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КОЗМЕТИЧКА КЕСА● : Овие кеси за шминка не само што можат да ја складираат вашата ко�

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ оваа торба за шминка за патување е изработена од тежок најлон Густата внатрешна подло

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време...

Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најваж

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

❥ Материјал За Торба За Шминка : Микрофибер Кожа Материјалот е Сигурен ❥ Карактеристики на козметичка �

?Изработен ОД 600Д обичен ткаат со висока густина оксфорд (полиестер) и сендвич со пена од 2 мм, може подобр

Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најваж

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : кутијата за кармин за носење е изработена од кожа од микрофибер, водоотпорна и мног