.

.

Mnigiu Wombat Љубовник Подарок Wombat Козметички Шминка Торба Кој Сака Wombats Патување Патент Торбичка Wombat Австралиски Торбар Подарок

Mnigiu Wombat Љубовник Подарок Wombat Козметички Шминка Торба Кој Сака Wombats Патување Патент Торбичка Wombat Австралиски Торбар

DEN 206.24

Износ
Залиха

Материјал : полиестерски влакна и метален патент, еколошки материјал,отпорен на гребење, издржлив, убав, удобен и практичен. Големина : 23,5 см(9,25 инчи) * 17 см (6,69 инчи).СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка. Погоден за шминка и канцелариски материјал. Чантата За Шминка со зборови : Кој Сака Вомбати, одличен подарок За вомбат љубовник, Австралиски љубител на Животни. Апликација за производ : Погодна За чување на вашата козметика(секојдневна шминка), исто така доволно голема за да ги држи вашите дневни предмети како клучеви, картички, телефони, пенкало, Очила за Сонце, тетратка додека излегувате, патувате и не зафаќа простор.Многу корисно за да ги задржите сите мали нешта сортирани. Совршен подарок : Торбата За Шминка Вомбат може да се користи како торба за шминка, футрола за патување,чанта, торбичка, организатор, исто така, одговара На Машкиот комплет за бричење. Одлично за вашето семејство, пријатели, колеги итн. Одличен избор за фестивали, таков роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените итн. Материјал : полиестерски влакна и метален патент, еколошки материјал,отпорен на гребење, издржлив, убав, удобен и практичен. Големина : 23,5 см(9,25 инчи) * 17 см (6,69 инчи).СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка. Погоден за шминка и канцелариски материјал. Чантата За Шминка со зборови : Кој Сака Вомбати, одличен подарок За вомбат љубовник, Австралиски љубител на Животни. Апликација за производ : Погодна За чување на вашата козметика(секојдневна шминка), исто така доволно голема за да ги држи вашите дневни предмети како клучеви, картички, телефони, пенкало, Очила за Сонце, тетратка додека излегувате, патувате и не зафаќа простор.Многу корисно за да ги задржите сите мали нешта сортирани. Совршен подарок : Торбата За Шминка Вомбат може да се користи како торба за шминка, футрола за патување,чанта, торбичка, организатор, исто така, одговара На Машкиот комплет за бричење. Одлично за вашето семејство, пријатели, колеги итн. Одличен избор за фестивали, таков роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените итн. Mnigiu Wombat Љубовник Подарок Wombat Козметички Шминка Торба Само Кој Сака Wombats Патување Патент Торбичка Wombat Австралиски Торбар Подарок чантата за шминка е лесна симпатична и функционална, за сѐ додека излегувате, патувате и не зафаќа простор.Многу корисно за да ги задржите сите мали нешта сортирани. Ќе ви се допадне оваа разноврсна платнена чанта за да помогнете во организирање и носење речиси се! Тоа е совршено решение за чување крема за сончање, шминка, женски производи, основни работи за пелени, закуски, канцелариски предмети, патни активности.. Дното на торбата се шири за да овозможи многу складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата