.

Боја : Комплетот За Затемнет Сјај За Усни Има Бои Кои Стануваат Богати И Елегантни Додека Вашите Усни Се

Дизајн На Златна Цевка : Прекрасен Изглед, Уникатен Дизајн На Златна Цевка, Така Што Ќе Бидете Поелегант�

Qutte matte градиент навлажнувачки трајни необележување Најдобра алатка за нежно да добиете лесна шминка ил

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема

Сочинуваат Усните Лесно, Погоден За Сите Сезони Шминка, Особено Во Канцеларија, Датира, Шопинг, Летна За�

●Памук За кармин За цигари ● Целосна шминка, долготрајно навлажнување, не е лесно да се отстрани шминка

Вкупно 6 парчиња : има 6 парчиња мини кармин во различни бои и можете да ружите повеќе слоеви за да ја моду

+ [Повеќе Прилики] Свила, Деликатна, Елегантна И Лесна, Направете Ги Усните Погодни За Сите Сезони Шминка,

●Мат и Усна подебелување во Вас кадифениот мат кармин лесно може да ги скрие брчките на усните и да ги н�

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �

Долготрајна Боја Ултра Навлажнувачки Прилагодување на бојата врз основа на рн промена На Бојата...

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�

Најновата линија На Кармин Аведа! Сенка : Слатка Питаја (02) светла корална розова боја Органска пепермин

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

МАТЕРИЈАЛИ : организатор на кармин Од микрофибер кожа, мазна и текстура кожа, флексибилни копчиња, многу

Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, За

进口 Повлечете го затворањето Материјалдржачот за кармин и држачите за шишиња за патување се изработени

Удобна И Мала Тежина : Одговара На Усните При Нанесување Непечените И Лесни Ултра фини Пигменти Носат Ек

[ Откријте Ја Нашата Шминка] : Ние Сме Бренд За Шминка Роден Во Азија, Ги Интегрира Врвните Добавувачи и С�

Овој лесен за употреба лагер е пропел / отфрли и вклучува капаче за самоострување што овозможува фин врв

Совети За Чувствителен Тип На Кожа : Ве Молиме Нанесете Ја Во Зглобот Или Зад Ушите Пред Да Ја Нанесете Н�

Натопете ги усните во непроѕирен, смел пигмент со едно лизгање со Апсолутен ТЕНОК ДЕМИМАТ КАРМИН Во Њуј�

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден Исклучи

Богата боја, хидратантен кармин Со Омега 3, Витамин Е И Масло Од Арган Ги одржува усните меки, мазни и ела�

Живописна Боја : Изберете ја вашата сенка и дивејте! Оваа колекција вклучува повеќе шарени нијанси за да

①Повеќе Прилики Тоа Е Свиленкаста, Лесна Текстура, извонредна и Елегантна, Погодна За Сите Сезони Шминк

Дајте си преуредување со овој Кармин Дајте им на усните долготрајна претрупан боја Чувајте ги усните ме

Високи ПЕРФОРМАНСИ навлажнувачка и високо пигментирана боја без печење, со мека текстура што е ласкава

Повторно ги обликува и ревитализира усните Хидрати и контури усни Технологија против стареење Престиж

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

Ве Молиме Имајте Предвид Дека Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена

КОРИСТЕТЕ / НОСЕТЕ / ПАТУВАЈТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ : Користете Го На Чисти Усни; Служи Како Одлична Основа за Ш�

●Долготрајна / Осветлувачка / Навлажнувачка+Уникатна Боја, Уникатна Боја На Мат Со Висока заситеност, Ј�

Чувајте Ги Усните Меки И Навлажнети Совршен Подарок : Интересен Изглед, Убави Бои Особено Погоден За И Љ�

Состојки : Масло Од Семе Од Јојоба, Екстракт Од Морков И Витамин Е.Стил На Дизајн : Мала Големина, Лесен За

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �

●Издржлив Материјал ● држачот За стапчиња изработен од висококвалитетен неопрен со издржлив метален �

ДОЛГОТРАЕНдолготрајниот Игла За КАРМИН УЛТРА Мат обезбедува интензивна боја и совршена мат завршница

Што Е тоа : Дајте Им На Усните Луксузен Третман со Овој Високопигментен Сатенски Кармин кој Хидрира + Усл

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

СМАШБОКС Бидете Легендарен Премиер И Кадифен Кармин Сенка : Лесно (Тули Голи) Големина : .11 мл / 3,40 гр кре�

Кремаст, мазен мат изглед Збогатен со комбинација На Омега3 И Витамин Е Ги Остава усните да се чувствува�

Погоден За Сите Возрасти : Негување Мелем За Усни, Погоден За Мали Деца, Деца, Суви Усни, Испукани Усни, Ис

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�