.

.

Боја На Светот Кармин Пријател Кадифе Течен Кармин Козметика Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Пристигнување Боја Полн Сјај За Усни Женски Подароци 5мл ко

Боја На Светот Кармин Пријател Кадифе Течен Кармин Козметика Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Пристигнување Боја Полн

DEN 100.16

Износ
Залиха

Боја : Комплетот За Затемнет Сјај За Усни Има Бои Кои Стануваат Богати И Елегантни Додека Вашите Усни Се Загреваат, Што Ве Прави Пошармантни Секој Ден. Со Елегантна Кутија, Тоа Е Најдобриот Избор За Родендени, Церемонии Или Деловни Подароци. Повеќе ПРИЛИКИ : Идеален За Лична Употреба Или Како Подарок за Мама, Сопруга, Девојка На Родендени, Денот на Благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките или Други Празници. Погоден За Сите Сезони Шминка И Секоја Пригода, Особено Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, Забави. Без Разлика Дали Сте Почетник За Шминка Или Шминкер, Има По Нешто За Секого. ①Удобно За Употреба, Лесна Текстура, Силно Навлажнување, Донесе Свиленкасто Чувство. Сјај За Усни Со Целосна Големина, Најпопуларна Боја. Атрактивна, Долготрајна Водоотпорна, нелеплива Чаша, Без Избледување. ●Светли Бои●Шарен Комплет Кармин Со Навлажнувачки Состојки, Навлажнувачки Состојки, Навлажнувачки И Свиленкасти, Без Сушење На Усните. Заврши Со Бои. Добијте Целосно Заситена Покриеност Со Само Една. Долготрајни И Лесни За : Неиритирачки, Чисто Растителни и Не Тестирани На Животни. Долго носење, - доказ и Лесно Со Масло за Чистење. Боја На Светот Кармин Пријател Кадифе Течен Кармин Козметика Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Пристигнување Боја Полн Сјај За Усни Женски Подароци 5мл корејски Сјај за Усни Мед Кадифе Течен Кармин Козметика Класичен Водоотпорен Долготраен Мек Пристигнување Боја Полн Сјај За Усни Женски Подароци 5мл Материјал : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има Мала Разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) 1. Издржлива водоотпорна нелеплива чаша, нелеплива, издржлива водоотпорна, 24-часовен кармин; 2. Високо обоени, лесни за боење, со сјајна текстура; 3. Боја, кадифена површина, погодна за цел ден совршена шминка; 4. Високи перформанси на трошоците. Нашата цел е да направиме да изгледате, да се чувствувате и да дадете се од себе без да ја изгубите финансиската одговорност. Применливи прилики : Нежни и елегантни, лесни усни, погодни за шминка за четири сезони, особено во канцеларија, состаноци, шопинг, летни забави со пријателите. Ова е многу удобна и убава шминка за усни , која е лесна за носење. по-услуга : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Обезбедете задоволителна пост-услуга.

Карактеристики

Производи во категоријата