.

.

Луда Нова Усна Долна Облека Мат Течен Кармин Водоотпорен Сјај За Усни Шминка 18 Нијанси

Луда Нова Усна Долна Облека Мат Течен Кармин Водоотпорен Сјај За Усни Шминка 18 Нијанси

DEN 532.80

Износ
Залиха

Qutte matte градиент навлажнувачки трајни не-обележување. Најдобра алатка за нежно да добиете лесна шминка или тешка шминка.Долготрајни и водоотпорни. тешко е да се избледи. Содржина на пакетот : 1 х кармин за сјај за усни. П. с. течниот мат кармин има пигмент со висок интензитет за инстант задебелена мат усна. Псж екстремно долгиот кармин за носење содржи навлажнувачки состојки за удобно,омекнувачко и свиленкасто чувство што не ги суши усните. Ецб оваа ултра долга облога за усни има кремаста текстура која се лизга преку усните за многу лесна и удобна апликација. quostrick организатор кармин држач кармин сет кармин кралица кармин четка усна козметика кармин палета кармин држач за кармин организатор контејнери за сјај за усни празни комплети за усни за жени кармин и лагер за усни сет апликатор за кармин стапчиња молив за усни долготраен кармин водоотпорни палети за шминка сјај за усни јасни стапчиња за сјај за усни комплет ефтин кармин организатор на сјај за усни кармин цел ден мат кармин лагер за усни природен кармин најдобар кармин. Карактеристики : Ефект : Мат Долготраен и водоотпорен. тешко избледува течниот мат кармин има пигмент со висок интензитет за инстант задебелена мат усна. Екстремно долгиот кармин за носење содржи навлажнувачки состојки за удобно, омекнувачко и свиленкасто чувство што не ги суши усните. Оваа ултра долга облога за усни има кремаста текстура која се лизга преку усните за многу лесна и удобна апликација. Најдобра алатка за да добиете лесна шминка или тешка шминка деликатно големина : 7,5*2*2см Боја : како што е прикажано Пакување : 1 * сјај за усни quass гаранција : ако станува збор за прашање за квалитет, ние ќе ви испратиме повторно или ќе ви вратиме пари; ако добиете оштетени или погрешни предмети, ве молиме контактирајте не и прикачете некои слики за производот, ние ќе размениме нова точна ставка за вас по потврдата.

Карактеристики

Производи во категоријата