.

.

ВГУСТ Роуз Кварц Кармин Л Сјај КАРМИН БУЛ Блескав Сјај Целосно Непроѕирна Боја На Усните Со Пенлив Метален Финиш Целодневен Кармин

ВГУСТ Роуз Кварц Кармин Л Сјај КАРМИН БУЛ Блескав Сјај Целосно Непроѕирна Боја На Усните Со Пенлив Метален Финиш Целодневен

DEN 2.00

Износ
Залиха

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема Да Избледат. Дајте Ви Секси Искуство. Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија, Училиште Или Дневни Шминки. Лесно За Нанесување И Чистење-оди : Ова е Многу Удобна, Многу Убава Шминка за Усни, Лесна за Носење. Одлично За Секого, Без разлика дали Сте Почетник Во Шминка или Шминкер. Лесно , Брзо И Чисто. Не Грижи се. Тоа е Совршен Избор За Подарок На Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели На Роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките или Други Фестивали. Прикажаната Слика Е Претстава на Предметот, Ќе Добиете Од Достапниот Дел. Бојата Може Малку Да Варира Поради Поставувањето На Бојата На Секој Поединечен Монитор. Роуз Кварц Кармин Л Сјај КАРМИН БУЛ Блескав Сјај Целосно Непроѕирна Боја На Усните Со Пенлива Метална Завршница Цел Ден Кармин Сјај КАРМИН БУЛ Блескав сјај, целосно непроѕирна боја на усните Со пенлив Метален финиш Материјал : Пластична Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 50гр големина на Пакетот : 8, 6х4, 1х2, 8см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики

Производи во категоријата